Jsme 2bminer.com, zabýváme těžbou kryptoměn, vývojem vlastního softwaru a využíváním zbytkových energií po celém světě. Díky unikátnímu obchodnímu modelu naše společnost zaznamenává růst v řádek stovek % ročně, tím se rozšiřují možnosti našeho obchodního týmu. Nastal čas najít mezi sebe kolegu s nadšením pro technologie, který má chuť posouvat věci kupředu, stejně jako my. Spolupracujeme s královskou rodinou v UAE a naším cílem je změnit svět těžby kryptoměn s využítím zbytkové energie.

Jádrem naší práce je zajišťovat kompletní servis pro těžbu kryptoměn a to od nákupu, zapojení strojů až po samotný servis strojů a péči o klienty. Samotná těžba probíhá v našich hostingových centrech v USA a UAE, i když prozatím tvoří většinu naší klientely investoři z Čech, Slovenska, a UAE.

Nyní hledáme jedince na full time job. Pokud máš drive, chceš se starat o provoz kanceláře, zajišťovat zázemí při jednáních s VIP klientelou. Miluješ pořádek a evidence a chtěla by si s námi spolupracovat s bonusy a možnosti velmi flexibilní pracovní doby, tak jsi na správném místě.

Pokud jsi vybaven i jiným než mateřským jazykem jsme nyní připraveni otevírat pobočky i v dalších státech EU s plnou podporou ze strany 2bminer.

Na formality si příliš nepotrpíme, jsme zaměřeni na výsledky, ale několik požadavků na nového týmového hráče máme:

Chod kanceláře
Zajišťování schůzek pro obchod
Zkušenosti s administrativní činností
Profesionální vystupování (psanou i mluvenou formou)
Spolehlivost a drive do práce
Chuť se posouvat a růst společně s firmou
AJ nebo NJ je velkou výhodou, není ale podmínkou
Pokud jsi dočetl do konce a pracovní nabídka se ti líbí, pošli nám svoje CV a pár řádků o sobě.

Nad zkušenostmi pro nás převládá přístup. Vše se dá naučit když se chce :).

Pokud se ti naše příležitost líbí a hledáš i něco víc než jen dobrý plat tak je čas domluvit si osobní schůzku v našich kancelářích v Office Parku Hadovka na Praze 6.

O týmu

O nás

Jsme 2bminer.com, zabýváme těžbou kryptoměn, vývojem vlastního softwaru a využíváním zbytkových energií po celém světě. Spolupracujeme s královskou rodinou v UAE a naším cílem je změnit svět těžby kryptoměn s využítím zbytkové energie.

Informace o pozici

Společnost
Precise sales s.r.o.
Adresa
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Marketingová komunikace, Office Manager, Personalista, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Precise Sales s.r.o., Sebastián Brůcha
‭+420 705 903 833‬