Co vás čeká

Budete spoluvytvářet a plánovat program v prostorách chrudimského spolku Hurá na výlet v Široké ulici čp. 29.
Centrum nabízí seniorům, ale i mladším generacím možnosti pro seberealizaci, rozvoj a navazování sociálních vazeb mezi všemi generacemi.
Budete mít na starost provoz komunitního centra. Úzkou spolupráci s koordinátory kulturních akcí a výletů spolku.
Obvyklými aktivitami v centru jsou: cestovatelské přednášky, besedy, workshopy, cvičení jógy a pravidelná setkávání s dobrovolníky, seniory a partnery a spolupráce na ralizaci hudebních akcí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s vytvářením aktivit v kulturní a zábavní oblasti.
Zkušenost s komunitním plánováním.
Práce s MS Excel.
Týmová práce.
Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost s komunitní prací.
Zkušenost s pořádáním kulturních akcí.
Dovednost v práci se zvukovou technikou.
Dovednost v práce s webovým editorem WordPress.

Co vám můžeme nabídnout

Můžete s námi aktivně participovat na projektu Hurá na výlet a pomáhat tak místní komunitě seniorů.
Zapojíte se do místní komunity a budete vlivnou součástí plánování programů (volnočasové aktivity, kulturní program).

Předpokládaný nástup - březen 2023.
Před nástupem do pracovního poměru spolek nabízí uchazeči možnost absolvovat dobrovolnickou stáž, kde bude uchazeč seznámen s plánem aktivit, týmem a vším, co bude pro spolupráci třeba.

Spolu se svými životopisy prosíme o zaslání krátkých motivačních dopisů (do 200 slov).
Těšíme se na Vás!

Společnost
Spolek Hurá na Výlet!
Adresa
Široká 29, Chrudim – Chrudim IV
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 16 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Zdravotnictví a sociální péče, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.

Spolek Hurá na Výlet!, Tomáš Martinek
Široká 29, 537 01 Chrudim, Česko
+420 777 741 650