Požadujeme

Zkušenosti nejsou podmínkou, ale jsou výhodou.
Ideálně tedy zkušenost s pozicí tiskaře, s lepením samolepících folií a obsluhou řezacího plotru.
Vítána je i zkušenost s oborem výstav a veletrhů nebo zkušenost s výrobou reklam (světelné reklamy, billboardy, samolepící folie, bannery apod.). Spolehlivost. Flexibilitu. Řidičský průkaz B. Řidičský průkaz C výhodou

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení.
  • Možnost pracovního a profesního postupu.
  • Získávání zkušeností.
  • Práci na zajímavých akcích.
  • Práce ve výrobním skladu (okres Kladno), další práce formou montáží (většinou ČR, Evropa okrajově)

Náplň práce

  • Manipulace s připravenými daty. Tisk.
  • Plotrování. Separování. Lepení.
  • Příprava dekorací, kompletace dekorací.
  • Montáže

Společnost
Starý & Starý, s.r.o.
Adresa
Svinařov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

603 164 567