Grafik/produktový fotograf

Hledáte novou práci nebo jen přemýšlíte o změně? Každý z nás se občas může dostat do situace, kdy začne přemýšlet o novém zaměstnání. Důvody můžou být různé. Na chvíli se zastavte, zamyslete a řekněte si, co byste chtěli dělat a v jaké firmě byste chtěli pracovat. Zvažte své dovednosti, schopnosti, praxi a touhy. Každý to máme jinak.

Módní značka Pánské obleky BANDI právě rozšiřuje marketingový tým a nabízí pracovní příležitost na pozici grafik/produktový fotograf.

Kolegové, kteří na marketingovém oddělení pracují, rádi tvoří a mají schopnost odprezentovat sdělení, které druhý pochopí či potřebuje. Je jedno, jestli se jedná o grafiky, copywritery nebo marketingové specialisty. Všichni disponují systematickým myšlením, schopností správné analýzy a rozhodností. Tyto charakterové vlastnosti jim pomáhají být ve své práci profesionálem, který je schopen vytvářet naprosto dokonalou práci a nemít ji jako dřinu, ale jako zábavu.

Práce grafiků ve společnosti BANDI VAMOS a.s. spočívá ve schopnosti zhodnotit informace a vytvořit grafickou práci, která se propojí s prací kolegů z jiných oddělení společnosti. Pro oddělení marketingu zpracovávají zejména reklamní propagační materiály, vytváří a zpracovávají produktové fotografie (nejen pro e-shop), připravují grafické návrhy materiálů pro prezentaci a vybavení prodejen a mnoho dalšího. Pro oddělení výroby a vývoje navrhují obalové materiály a značení jednotlivých výrobků.

Nejsou to jen ovladatelé softwaru a grafických programů Adobe, ale skuteční grafici profesionálové, kteří mají praxi, cit a chuť denně tvořit grafiku, která je jasná, pochopitelná, líbivá a má atributy hodné mediálního výstupu.

Přesto, že grafici tvoří sehraný tým, každý z nich je vždy zodpovědný za svůj úkol či projekt.

Jestli to cítíte stejně a rádi byste propojili svou práci s uměním marketingu, napište nám. Budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis a portfolio dosavadních úspěchů na poli grafických a fotografických disciplín.


Informace o pozici

Společnost
BANDI VAMOS a.s.
Adresa
Poděbradova 3273/101a, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Fotograf, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BANDI VAMOS a.s., Jana Kahajová
+420 771 233 440