DONART PRODUCTION, s.r.o., vznikla jako nástupce několika sloučených subjektů s cílem vytvořit přední filmovou a zábavní společnost působící ve středoevropském regionu a nyní i ve Velké Británií. Naší prioritní činností je výroba a produkce celovečerních filmů určených pro kinodistribuci. Jsme držiteli více než desítky mezinárodních festivalových cen. Mimo výrobu celovečerních projektů distribuujeme do českých kin zahraniční filmy a provozujeme PR agenturu.

Práce snů pro správce sociálních sítí u top filmové produkce

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni pro vytváření obsahu, psaní chytlavých textů, nastavování kampaní a správu sociálních sítí několika plánovaných celovečerních filmů. Naše pozice ti sedne, pokud jsi kreativní duše, víš jak vytvářet content pro sociální sítě, miluješ komunikaci s fanoušky a tvé srdce hoří pro film.

Budeš důležitou součástí malého, univerzálně založeného marketingového týmu. Bude se ti s námi pracovat dobře, pokud jsi aktivní, komunikativní člověk, co umí zodpovědně přiložit ruku k dílu a neustále hledá nové nápady, které u nás není problém přetavit do reality. Posunujeme věci od nápadu do praxe bez složité struktury korporátních mezičlánků, často potřebujeme rychle reagovat v čase. Nehledáme manažerské typy, ale hands-on kreativce, kteří dají naším sociálním sítím duši a dokáží si poradit i s přípravou grafiky (InDesign, Photoshop).

Nechceme jen standardně komunikovat o filmu, toužíme po tom vtáhnout naše fanoušky na sítích přímo mezi herce a tvůrce filmů. Cílem je vytvořit komunitu, která se stane součástí filmu, nabalí na sebe další fanoušky, kteří se díky našim sítím budou těšit nejen na každý náš další post, ale i na samotný film. Znamená to neúnavně sbírat a vymýšlet content uvnitř i vně firmy, jít s kůží na trh, přicházet s novými nápady, občas i fotit. A pak následně tvořit posty pro všechna naše soc. média (Facebook, Instagram, TikTok).

Server máme našlápnutý materiálem, točíme top české filmy, je odkud brát, ale především čekáme, že nová kolegyně/kolega si bude content vytvářet/nacházet samostatně. A pro všechny nové nápady máme k ruce i profi kameramana a střižnu. Těšíme se na tvé nové nápady. Práce je na plný úvazek a lze dělat na střídačku z domova, v terénu a v našich kancelářích s krásným výhledem.

Dává ti to smysl? Napiš nám a pošli CV!


Informace o pozici

Společnost
DonArt production, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Online Marketing, Copywriter, Kreativec, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

DonArt production, s.r.o.