Co vás čeká

Do naší zbrusu nové brněnské prodejny hledáme nadšeného prodejce audio techniky. Vašim úkolem bude zejména poradenství a prodej, komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek dle požadavků zákazníka a fakturace. Hledáme tedy skutečného hudebního nadšence.

Jaké znalosti byste měli mít

Ostatní znalosti

  • Fakturace - základy
  • Microsoft Office - mírně pokročilý
  • Prodejní zkušenosti - alespoň. 2 roky
  • Řidičský průkaz - sk. B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Upřímnost a zodpovědnost jsou pro nás klíčové vlastnosti. Zároveň oceníme pokud náš kandidát bude mít:

  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • samostatný a proaktivní přístup k práci
  • preciznost, smysl pro detail a dotahování úkolů do konce
  • pragmatické a logické myšlení

Výhodou bude, pokud budete

  • muzikant, hudebník, DJ, zvukař, nebo audio nadšenec
  • mít zkušenosti z hudebního odvětví, či obsluhou audio techniky
  • mít elektrotechnické vzdělání
  • mít zkušenosti s prací s registrační pokladnou

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní plat 30.000,- Kč (možná individuální dohoda dle doložené kvalifikace a praxe)
  • práci na HPP - nástup možný dle dohody
  • kompletně nové zařízení pracovního prostoru
  • práce ve stabilní a prosperující společnosti
  • zvýhodněný nákup produktů
  • malý, příjemný a přátelský kolektiv
  • otevřenost novým nápadům a inovacím
  • vzdělávání, které zohledňuje individuální potřeby

Informace o výběrovém řízení
Předem děkujeme za vaši reakci na danou pracovní nabídku. Dovolujeme si Vás upozornit, že kontaktovat budeme jen vybrané kandidáty.

O BS ACOUSTIC

BS ACOUSTIC je dnes úspěšným výrobcem a dodavatelem ozvučovací, multimediální a světelné techniky s téměř 30-letými zkušenostmi. Společnost byla založena v roce 1993 a od té doby se stala předním profesionálním partnerem pro zvuková řešení. Navrhujeme, vyrábíme, dodáváme a instalujeme produkty vlastní značky BS ACOUSTIC/BSA. Jsme také výhradním distributorem TOP světových značek pro český a slovenský trh.

Společnost
BS ACOUSTIC CZ s.r.o.
Adresa
Košinova 3105/18a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník audiovize, Zvukař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel