Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje kvalitní poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na kraje Pardubický a Vysočinu.

Psycholog/ka, psychoterapeut/ka SVITAVY

Co vás čeká

Práce psychologa /psychoterapeuta v Krizovém centru Svitavy spočívá zejména v poskytování krizové intervence, psychologického poradenství a zadávání a vyhodnocování psychodiagnostiky.

Psycholog/terapeut pracuje s velmi rozmanitou klientelou (děti, dospělí, senioři) na rozličných tématech (obtíže rodinné a partnerské, komunikační, výchovné a vzdělávací, psychosomatické atd.).

Práce je realizována formou individuálních sezení psychologa s klientem. Nezbytnou součástí jsou administrativní úkony (zápis ze sezení, popř. vyhotovení odborné zprávy).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání zakončené titulem Mgr. (jednooborová psychologie), ochota pracovat s rozmanitou klientelou, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí pracovní zkušenost/i na pozici psychologa, zkušenosti s psychodiagnostickými metodami, zkušenosti s vypracováváním odborných zpráv (např. pro OSPOD, soud), dlouhodobá odborná stáž či praxe, kurz krizové intervence, víceletý terapeutický výcvik.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí jedné z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání dle potřebnosti a vlastní preference, zaměstnanecké bonusy (5 týdnů dovolené, pravidelné intervize, individuální i skupinové supervize), přátelský kolektiv stejně smýšlejících lidí, práci, která je prospěšná a má smysl.


Informace o pozici

Společnost
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Adresa
Milady Horákové 373/10, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 29 000 – 49 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.