Content Marketing Manager se znalostí SEO pro SW firmu

Content je king, tím jsme si u nás v eWay-CRM jistí. Proto hledáme do týmu někoho, kdo nám pomůže řídit tvorbu toho našeho a promění náš blog v první volbu všech podnikatelů a manažerů, kteří chtějí být ve svém oboru efektivní.
 
K ruce budete mít skvělé lidi – šikovného copy writera, grafičku, správkyni sociálních sítí a řadu externistů, kteří pro nás píšou. Navíc budete součástí týmu, který do celého světa dodává úžasný softwarový nástroj pro řízení vztahů se zákazníky – eWay-CRM.
 
Co se od vás očekává?


Budete mít na starosti přípravu a realizaci contentového plánu pro US a ČR tak, aby výsledný obsah naši klienti rádi četli a přinášel jim užitek. Nezbytné budou i znalosti SEO a linkbuildingu, protože chceme být vidět ve vyhledávačích. Jelikož cílíme na US, budete potřebovat opravdu skvělou angličtinu, alespoň na úrovni min. C1.


Kolem sebe budete mít obchodníky, konzultanty i pracovníky podpory, kteří vám pomohou s náměty na témata. Texty budou primárně psát jiní, ale tu a tam asi taky něco napíšete. Především se od vás ale očekává organizace, kontrola výstupu, korektura a spousta drobné práce kolem – umisťování článků na blog, propagace skrz newslettery, sociální sítě, internetové diskuze a spolupráce s externími bloggery.
 
Jestli máte zkušenosti s WordPressem, HTML, emailingovými a analytickými nástroji (např. Google Analytics nebo Semrush), určitě nám napište. Bude to jízda!

Co nabízíme?

- Samostatnou a kreativní pozici

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Notebook

- Pohodové pracovní prostředí

- Prostor pro osobní realizaci

- Firemní akce, jazykové kurzy

Spolupráce na HPP nebo IČ, nástup dle dohody.

A co dalšího o nás?

- Jsme mezinárodní tým, který má centrálu v pražských Záběhlicích v klidné čtvrti se spoustou místa na parkování. Pobočku máme i ve Spojených státech, kde sídlí naši američtí kolegové, se kterými budete v častém kontaktu.

- Zakládáme si na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázáni procesy a politikou. Nejsme ani startup z garáže, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme malá zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz.

- Abyste měli lepší představu, jak to u nás chodí, zastavte se na kus řeči s budoucími kolegy a v klidu si prohlédněte, jak to u nás vypadá.


Informace o pozici

Společnost
eWay System s.r.o.
Adresa
Švehlova 3125/10, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vrcholový management, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Online Marketing, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

eWay System s.r.o., Patricie Zitová