Značka EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.
Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Produktový specialista

Zajímáte se o techniku v oblasti smartových řešení pro domácnosti? Nebo je Vám bližší oblast světelných zdrojů a svítidel? Hledáme schopné, proaktivní osoby s obchodně-manažerskými dovednostmi, jejichž primárním posláním bude výběr vhodných produktů. Uplatnění u nás najde talentovaný junior i zkušený seniorní manažer se zájmem vést a rozvíjet produktové týmy a hledat další nové projekty.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa svěřeného produktového portfolia (smart produkty/svítidla a světelné zdroje - dle vybraného zaměření)
  • Navrhování nových produktů pro realizaci a zavedení do prodeje
  • Vyjednávání s dodavateli, návštěvy veletrhů a výrobních závodů (převážně v oblasti JV Asie)
  • Prezentace produktů a školení obchodního týmu v rámci uskupení EMOS v ČR i zahraničí
  • Zajištění agendy spojené se zavedením nového produktu, životním cyklem produktu a jeho vyřazením
  • Příprava dokumentů k vybraným produktům: návod na obsluhu, montáž, podklady pro tvorbu obalu, podklady pro reklamačního technika a vstupní kontrolu kvality
  • Zajištění technické analýzy pro rozhodování o nákupu produktu: kvalita, funkčnost, posouzení technického řešení, bezpečnost
  • Produktový technicko-informační servis vůči interním a externím zákazníkům
  • Správa technické a certifikační dokumentace

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (obor elektro výhodou)
  • Orientace a zájem o práci ve vybrané oblasti elektro produktů
  • Zkušenost se zaváděním nových produktů v oblasti rychloobrátkového zboží vítána, elektro obor není podmínkou
  • Aktivní znalost AJ (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Ochota samostatně cestovat v rámci ČR i zahraničí (zejména do zemí JV Asie)
  • Komunikační dovednosti (kontakt se zákazníky a dodavateli)
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Orientace na zákazníka
  • Přesnost, pečlivost, manuální zručnost
  • ŘP sk. B.

Společnost
EMOS spol. s r.o.
Adresa
Lipnická 2844, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Prodej a obchod, Elektrotechnik, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EMOS spol. s r.o., Michaela Lupačová
606 379 679