Wikov Gear s.r.o. Plzeň je ryze česká strojírenská firma s více než 130letou tradicí na trhu. Zaměstnancům nabízíme uplatnění v rámci širokého spektra technických profesí. Jsme stabilní firma, která vyváží převodovky do celého světa a do mnoha průmyslových oborů.

Vedoucí skladu

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za komplexní fungování skladu materiálu a výrobků;
  • plánování a koordinace logistických aktivit.
  • koordinace spolupráce se sklady sesterských společností a optimalizace přepravy mezi nimi;
  • koordinace a kontrola pracovních činností personálu skladu;
  • kontrola procesů skladování, manipulace a dopravy, jejich optimalizace a zavádění nových;
  • zodpovědnost za skladovou administrativu a inventury.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ, praxi v řízení skladového hospodářství ve výrobní společnosti,
  • standardní znalost práce na PC, Microsoft Office, uvítáme SAP (není podmínkou);
  • AJ na komunikativní úrovni;
  • ŘP sk. B;
  • výborné organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu;
  • schopnost rozhodovat, plánovat práci sobě i ostatním, delegovat úkoly, zvládat stres a efektivně řešit operativní záležitosti.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí;
  • místo výkonu práce přímo v Plzni, jednosměnný provoz,
  • zajímavou mzdu s každoročním navyšováním;
  • příspěvek na důchodové nebo životní připojištění,
  • možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje;
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 dny „sick day“, příspěvek na stravování, Cafeterie Sodexo, program zdravotní péče a další.).

Společnost
Wikov Gear s.r.o.
Adresa
Tylova 1/57, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Logistik, Vedoucí výroby, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wikov Gear s.r.o., Andrea Svěcená
Tylova 1/57, 316 00 Plzeň, ČR
Mob.: 724 500 602