Photon Energy Group je globální skupina poskytující řešení a služby pro solární elektrárny a čistou vodu se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii.

S více než 270 zaměstnanci, tým společnosti Photon Energy má zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M napříč Evropou a Austrálií.

Photon Energy byla založena v roce 2008 v Praze. Dnešní sídlo společnosti se nachází v Amsterdamu, další kanceláře máme po České republice, na Slovensku, v Mad'arsku, Rumunsku, Polsku, Holandsku, Švýcarsku a v Austrálii.

Akcie Photon Energy N.V. jsou kótované na burzách v Praze a Varšavě.

Pro více podrobnosti neváhejte navštívit naše webové stránky https://www.photonenergy.com

Projektový manažer ve fotovoltaice

Náplň práce

  • Prvotní posouzení střech a pozemků pro potenciální výstavbu FVE
  • Kontrola místa montáže a sepsání parametrů místa připojení
  • Spolupráce s potenciálním klientem v technických záležitostech
  • Příprava podkladů pro uzavření objednávky nebo smlouvy o dílo
  • Zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů montážní společnosti
  • Spolupráce na přípravě rozpočtů, interního ceníku služeb pro oddělení
  • Vedení projektu a příprava montážního materiálu
  • Spolupráce na databázi cen montážního materiálu a prací, optimalizace nákladů
  • Pomoc se zajištěním podkladů ve spolupráci s dotčenými úřady zakázky

Požadujeme

  • Technické středoškolské vzdělání (elektrotechnické výhodou)
  • Nadšení pro práci ve fotovoltaice
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Zkušenosti v oblasti výstavby fotovoltaiky (zejména střešní elektrárny) výhodou
  • ŘP skupiny B
  • ČJ a AJ (komunikativní angličtina)
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek s možnosti nástupu ihned
  • Zajímavou práci v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu v perspektivním oboru
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Notebook, služební telefon, služební automobil
  • Zaměstnanecké výhody (mobilní tarif s neomezeným voláním, 25 dnů dovolené, firemní akcie, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy, stravenková karta, Multisport karta apod.)

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Elektrotechnik, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel