Pro našeho klienta, švýcarskou rodinnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Plant Manager

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Strategické řízení společnosti
  • Určování a rozvoj firemní strategie
  • Reprezentace společnosti vůči zákazníkům, institucím...
  • Realizace všech zákaznických projektů v souladu s náklady, kvalitou a termíny
  • Celková odpovědnost za dodržování a další rozvoj podnikových procesů
  • Předsednictví ve výkonné radě
  • Rozvoj vztahů s klíčovými a novými zákazníky
  • Další rozvoj lokality (struktura, organizace, standardy atd.)

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, průmyslové inženýrství nebo srovnatelná kvalifikace
  • Předešlé zkušenosti z oblasti vrcholového managementu (Plant Manager) se zaměřením na strojírenskou výrobu (soustružení, frézování, obrábění) podmínkou
  • Pozitivní způsob myšlení a jednání orientované na řešení
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Zázemí a podporu mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební vůz a další firemní benefity

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Moravskoslezský kraj

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Generální ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Sabina Vokálová
+420 734 140 118