Hledáme kolegu/kolegyni na pozici svářeče! Jeho/Jejím úkolem bude svařování tenkých plechů metodou MIG a MAG. Předpokladem je absolvovaný svářečský kurz. Vhodné i pro absolventy - na pozici vás zaučíme!
Pracovní den vám zpříjemní výborné jídlo v naší jídelně, 35,- Kč za oběd/večeři, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na dojíždění a další firemní benefity.

Svářeč - MIG a MAG

Náplň práce

Svařování tenkých plechů metodou MIG a MAG

Co očekáváme

Odborné vyučení, praxe výhodou
Absolvovaný svářečský kurz
Svařování nerez nebo TIG výhodou
Práce ve směnném provozu (2-3 směny)

Co nabízíme

Měsíční prémie od prvního měsíce
Výborné obědy/večeře za 35,- Kč
Příspěvek na odpolední směnu
Příspěvek na dovolenou a Vánoce
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
5 týdnů dovolené
Firemní akce (letní párty, týden zdraví, vánoční večírek a jiné)

Společnost
Vertiv Czech Republic s.r.o.
Adresa
Nišovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 29 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Svářeč, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vertiv Czech Republic s.r.o., Oksana Dorošová
+420 737 211 713
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.