Woltair je dynamický startup s rychlým růstem, který přináší revoluci v HVAC (vytápění, větrání a klimatizace) a v odvětví energetiky budov a fotovoltaiky. Na českém trhu jsme právě oslavili 4. narozeniny a jde nám to skvěle, protože dosahujeme 4 násobného ročního růstu. V současné době již působíme na polském trhu a expandujeme do Německa a Itálie.

Společnost Woltair se zaměřuje na přinášení nových, pro zákazníky vstřícných zkušeností s přizpůsobováním se přechodu k energii a dekarbonizaci v sektoru obytných budov. Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení budov byla snadno dostupná pro každého - od zdrojů vytápění a instalace systému až po integrovaná řešení včetně fotovoltaických zdrojů energie. Naše digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezproblémovou instalaci.

Obchodní specialista pro Woltair

O Woltairu
Láká vás práce tam, kde to má smysl a budoucnost? Ať už jste zarytý vyznavač ekologického života nebo milovník moderních technologií, ve Woltairu si najdete to své.
 
Užitečnost
Řemeslníci jsou ohrožený druh. Zažil jste například také, že jste se nedovolal svému topenáři? Díky startupu Woltair už mají klid nejen zákazníci, ale i samotní řemeslníci díky tomu, že plánujeme za ně.
Woltair chtěl v ČR původně zlepšit úroveň topenařiny, postupně z něj ale vznikla největší topenářská firma u nás. Spojuje digitální nástroje, kvalitní řemeslnou práci a odborné poradenství pro ty, kdo chtějí topit ekologicky a úsporně. Instalujeme tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, elektrokotle, rekuperační jednotky i klimatizace.
Zásadní jistota jsou pro nás zkušení investoři, mezi nimiž jmenujme Tomáše Čupra, kterého určitě znáte jako zakladatele projektů Slevomat, DameJidlo.cz a Rohlik.cz. Díky finanční jistotě můžeme zaručit stabilitu společnosti. Na tom, kdo tvoří Woltair kolektiv, nám tudíž velmi záleží.
 
Staňte se Woltair obchodníkem
Jste přátelské a dobrodružné povahy? Možná jste se narodil do těla obchodníka. Ve Woltairu samostatně sestavíte nabídku pro klienty, které vám předem vyselektuje naše call centrum. Žádné překvapení v podobě klienta bez zájmu vás tedy nečeká. Vaší prioritou bude slušné a vřelé vystupování s vědomím, že jste pravděpodobně prvním Woltair člověkem, se kterým se zákazník vidí naživo. Cítíte tu zodpovědnost? A nebojíte se jí? :-)
 
„Jaká byla dovolená na Šumavě?“
Zkušenost z podobné pozice pro vás bude velkou výhodou. Obdobně důležité předpoklady jsou ale i příjemný projev, dbalý zevnějšek a zájem o lidi. Na setkání s klientem byste se měl doopravdy těšit a prohození pár slov o běžných záležitostech mít za samozřejmé.
 
Pokud jste již dávno zjistil, že lidskost, empatie a paměť jsou důležitější než nejdražší telefon a diář, ozvěte se nám. Pokud se vám navíc stává, že s vaším přirozeným zájmem o lidi zakopáváte jen o samé dobré povahy, ozvěte se nám. Jistě se při tom všem rád optáte na klientovu dovolenou, přičemž ani nebudete vědět, odkud informaci o Šumavě máte. Prostě si to pamatujete. A klient? Bude nadšen.
 
Ohlédnutí
Skvěle strávený den pro vás není ten, kdy spočítáte, kolik lidí jste potkal, ale spíše dobrý pocit, čím byli zajímaví. Důležité pro vás není zaujmout za každou cenu, ale zákazníka doopravdy poznat a chtít pro něj to nejlepší.
Dáma v roli obchodnice?
Ano, vřele přivítáme i ženskou sílu do našeho převážně mužského kolektivu.
A co za to?
Stabilita– žádné obavy z toho, co bude za půl roku.
Spolupráce na IČO a veškeré výhody s tím spojené. Třeba takový notebook, auto ani benzín už nebudete muset řešit.
Provize – Úspěch se u nás odměňuje. Tak se na to těšte.
Stejně tak se můžete spolehnout na různé bonusy a prémie.
Rád na sobě pracujete? Ve Woltairu vás budou čekat vzdělávací kurzy a školení.
To samé platí o vaší fyzické kondici, která si za vaši píli zaslouží Multisport kartu.
Firemní akce s príma kolegy budou už jen dotažením perfektního pracovního života, na který budete hrdý.


Ještě něco k tomu
Vyhrazený čas na inovace. Nenecháváme nic náhodě. Přemýšlet může každý.
Možnost dobrého parkování na firemním parkovišti oceňují mnozí z nás.
Volné víkendy a svátky. Pro někoho samozřejmost, po našich zkušenostech další specialitka.
Pravidelný výplatní termín aneb největší zvláštnost na závěr.
U nás hoříme touhou po dokonalosti
To, jak perfektně pracují naši montéři, je stejně důležité jako to, jak vystupuje naše společnost navenek


Líbíme se vám? Pošlete nám svůj životopis a přijďte se nám ukázat.


Informace o pozici

Společnost
Woltair s.r.o.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Frýdek-Místek
Opava
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Woltair s.r.o., Filip Brož