Lékárny LEMON hledají kandidáta/kandidátku na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER LÉKÁREN – OTC

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřené OTC portfolio a obchodní aktivity
  • samostatné vedení obchodních jednání se stávajícími i novými obchodními partnery (dodavatelé OTC, výrobní firmy), uzavírání dohod, realizace výběrových řízení
  • aktivní vyhledávání příležitostí a rozvoj prodeje OTC sortimentu
  • návrh, dojednávání a vyhodnocování marketingových akcí
  • správa sortimentu v OTC, kategorizace, nastavování a kontrola plánogramů
  • pravidelné návštěvy lékáren, implementace a kontrola výsledků obchodních dohod
  • analýzy tržních dat (konkurence, vývoj trhu, cen, preference zákazníků), hodnocení dodavatelů a reporting
  • spoluúčast na vytváření plánů a odpovědnost za plnění hospodářských cílů
  • komunikace a spolupráce s regionálním a marketingovým manažerem lékáren

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat (1x – 2x týdně)
  • analytické myšlení
  • pečlivost a samostatnost
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • organizační schopnosti
  • aktivní přístup
  • zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu min. 2 roky (ve farmacii výhodou)
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti na dobu neurčitou
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • možnost občasné práce z domova
  • automobil i pro osobní účely
  • notebook, mobilní telefon
  • sleva na firemní výrobky
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

Nástup: Ihned nebo dohodou

Nejvhodnější kandidáti budou kontaktováni.

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Oderská 2, Vítkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Farmacie, Marketingový ředitel/manažer, Vedoucí/manažer lékárny, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simply You Pharmaceuticals a.s., David Smotlacha