Společnost Johnson Controls spoléhá na vaše schopnosti a nadání. Podporujeme poslání našich zákazníků. Společně vytváříme svět, který je bezpečný, pohodlný a udržitelný. Naše různorodé týmy zaměstnanců po celém světě přicházejí s inovativními a komplexními řešeními pro to, aby města byla propojenější, budovy inteligentnější a naše životní prostředí komfortnější a bezpečnější. Jde nám o zlepšování výsledků našich obchodních partnerů. Budoucnost potřebuje váš talent. Budoucnost potřebuje právě vás.

Produktový inženýr _ skvělý tým

Co bude Vaším úkolem

Jako součást našeho týmu inženýrů budete úzce spolupracovat s výrobou a zodpovídat za test ověření produktu / Product Validation Test.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Zodpovědnost za splnění procesních požadavků pro úspěšnou výrobu prototypu
  • Zajištění potřebné kontroly (Run test) ve všech fázích výroby komponent a finálního produktu
  • Analýza výsledků validace, identifikace potenciální poruchy, provedení analýzy hlavních příčin a doporučení zlepšení
  • Tvorba PVT reportu, správa databáze ověřovacích testů, dokumentování technických problémů a řešení

Očekáváme

Podmínkou

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • Praxe ve výrobním prostředí
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Alespoň základní zkušenosti s návrhem desek plošných spojů výhodou
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Výhodou

  • Znalost SW VALOR

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní práci v čistém a bezpečném prostředí globální technologické firmy
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na dopravu až 800 Kč
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění - již po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv
  • Další benefity (očkování proti chřipce, příspěvek na zdraví, sport, kulturu…)

Společnost
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Address
Osvobození 363, Ráječko
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Pre-intermediate)
Benefits: Bonuses, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Flexible start/end of working hours, Transport allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Company catering, Cafeteria, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Corporate events, 13th monthly salary
Listed in: Electrical and power engineering, IS/IT: Application and system development, Technology and development, Electrical engineer, Electrician, Development engineer, Development technologist, CAD / CAM specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.