Pracovní náplň:

  • samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
  • koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
  • zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
  • organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
  • přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
  • vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených subdodavateli
  • spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příležitosti pro seberealizaci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook
  • Multisportkarta
  • 5 týdnů dovolené
  • Teambuilding na jachtě v Chorvatsku
  • nástup: ihned, nebo dle domluvy
  • místo práce: Praha a okolí
  • HPP možnost i OSVČ

Požadujeme:

  • vzdělání stavebního zaměření výhodou SŠ/VŠ
  • minimální praxe na stejné, nebo obdobné pozici 3 roky
  • samostatné řídící a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC (práce ve firemním systému)
  • ŘP sk. B
  • PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • Schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
  • Osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost
  • samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
  • dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Společnost
build&build s.r.o.
Adresa
Pavla Švandy ze Semčic 1068/13, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 95 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel