Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Momentálně hledáme kandidáta na volnou pozici:

Bezpečnostní Pracovník / STRÁŽNÁ, STRÁŽNÝ - KLECANY

Pro pracoviště v KLECANECH, VF Czech Services, sr.o , hledáme vhodné uchazečky/uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník/Strážná, Strážný - VHODNÉ I PRO ŽENY- denní služby, nenáročná zajímavá práce

Náplň práce:

kontrola příchodů a odchodů návštěv
kontrola EZS, EPS, CCTV
ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka

Nabízíme:

zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

12-ti hodinové směny - možno pouze denní - nenáročná práce bez obchůzek

atraktivní prostředí - velkoobchodní sklad se značkovým zbožím
odpovídající mzdové ohodnocení 140 - 150/ Kč /hod + příplatky
nástup možný IHNED

Požadujeme:

komunikativnost, profesionální vystupování, administrativa
flexibilita, spolehlivost, fyzická i psychická odolnost
trestní bezúhonnost
profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

MOŽNO I PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ A INVALIDNÍM DŮCHODEM
Máte-li zájem, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce nebo nás kontaktujte na uvedeném tel.čísle níže:

Kontakt: mobil: +420 724 871 164

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Parkerova 625, Klecany – Zdibsko
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Natálie Charvátová