Jsme ryze česká společnost Ing. Petr Švec – PENTA a působíme na trhu už více než 30 let. Specializujeme se na výrobu a distribuci čistých, laboratorních, farmaceutických a speciálních chemikálií, které uvádíme na trh pod obchodním názvem Penta. Ve velkých objemech vyrábíme a dodáváme širokou škálu organických a anorganických chemikálií s kvalitou od technické přes čistou až po kvalitu p.a. nebo ACS. Rádi bychom přijali nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

MANAŽER / MANAŽERKA LOGISTIKY

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení logistiky a skladového hospodářství
  • Vedení efektivního systému skladového hospodářství
  • Plánování dopravy
  • Řízení výrobních plánů
  • Komunikace s obchodním oddělením

Představujeme si:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky
  • Minimálně 3 roky v obdobné pracovní pozici podmínkou
  • Znalost práce na PC /MS Office, Excel znalost pokročilá/
  • Znalost AJ - komunikativní
  • Samostatnost, logické myšlení, analytické schopnosti.
  • Schopnost vedení týmu.
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou pracovní činnost.
  • Mzdové ohodnocení podle zkušeností.
  • Zázemí stabilní české společnosti.
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, odměny, dodatková dovolená).

Místo výkonu práce Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o., Píšťovy 825, Chrudim.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Kontaktní osoba: Ivona Lakomá, +420 724 959 905

Společnost
Etimos Human s.r.o.
Adresa
Chrudim
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Specialista logistiky, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Penta s.r.o. - Ing. Petr Švec, Ivona Lakomá
+420 724 959 905