Pracujete jako account manager/ka a hledáte změnu? Toužíte po práci, která Vás bude naplňovat a mít smysl? Chcete pracovat ve firmě se skvělou firemní kulturou, pohodovými kolegy a spoustou benefitů? Líbila by se Vám práce v moderních kancelářích, ale občas i z pohodlí domova? Pak se nám ozvěte – hledáme právě Vás.

Naše společnost se neustále rozrůstá, přijímá nové klienty v podobě malých i velkých firem, a proto potřebujeme dalšího člena týmu, který nám pomůže zvládnout vše na jedničku. Budeme rádi, pokud nám pomůžete posílit náš tým a přidáte se k nám.

Výhody nabízené pozice:

Na pozici account managera/managerky Vás čeká zajímavá práce se zajímavými klienty i zajímavé finanční ohodnocení, které se odvíjí od Vašich zkušeností (v rozsahu od 33 000,- do 54 000,- Kč).

Nabízíme ale i spoustu dalších výhod:

 • U nás nemáme píchačky a nikdo po Vás nebude chtít, abyste byl/a v přesný čas na značkách. Svůj čas si uzpůsobíte flexibilně dle svých možností.
 • K práci Vám poskytneme skvělé zázemí. Budete pracovat v moderních kancelářích v Brně – Králově Poli, kam se pohodlně dostanete jak autem, tak MHD. Dáme Vám k dispozici nejen mobil a notebook, ale i ty nejmodernější nástroje a aplikace, s kterými budete pracovat.
 • Zajistíme Vám také pravidelná školení, abyste neustále rostl/a a rozvíjel/a své znalosti.
 • Umožníme Vám občasnou práci z domova na home office. A když se zrovna nebudete cítit nejlépe, nemusíte hned čerpat dovolenou nebo běžet k lékaři – u nás máte nárok na sick days.
 • Za skvěle odvedenou práci pro Vás máme připraveny i další bonusy, o kterých Vám rádi řekneme osobně.

Navíc Vás u nás čeká skvělá parta kolegů. Všichni jsme na jedné lodi, a proto je u nás samozřejmostí vzájemná spolupráce a podpora. Kolegové Vám podají pomocnou ruku nejen při zaučování, ale kdykoliv ji budete potřebovat.


Co byste o nás měl/a vědět:

Už od roku 2008 se pohybujeme na poli on-line marketingu a za ty roky zkušeností můžeme říci, že jsme opravdoví specialisté. Věnujeme se nejen SEO a PPC, ale poskytujeme komplexní internetový marketing, kam patří i audit, nastavení a správa zbožových vyhledávačů, optimalizace konverzního poměru webu/e-shopu či tvorba webů včetně jejich obsahu. A hravě si poradíme i s internetovým marketingem do zahraničí. V našem týmu složeném ze skutečných profesionálů najdete PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, social media manažery, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit zisk našich klientů. Zapomeňte proto na složité a předražené analýzy – u nás se jede na reálné obchodní výsledky. Vytváříme strategie, které fungují, a děláme pro naše klienty maximum. I proto se na nás obracejí nejrůznější e-shopy a firmy, a to od těch malých a začínajících, až po rozjeté giganty. Přidáte-li se k nám, čekají na Vás klienti ze společností jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co u nás budete dělat:

 • Každodenní náplní Vaší práce bude příprava a realizace nabídek pro nové klienty.
 • Starat se budete i o naše stávající lokální a zahraniční klienty, kterým budete pomáhat rozvíjet jejich byznys. Budete vytvářet strategické návrhy, které budou směřovat k rozvoji jejich aktivit.
 • Se všemi klienty budete aktivně komunikovat, zasílat jim reporting a informovat je o tom, jak jejich projekt nabírá na obrátkách.
 • Svěříme Vám tým konzultantů, kterému budete šéfovat, ale pro který budete také skvělým parťákem a osobou, na kterou se mohou kdykoliv s čímkoliv obrátit.
 • Budete styčnou osobou, která hlídá dodržování termínů a kvalitu práce – Vaši hlavu nechceme, ale za odevzdanou práci byste měl/a dát ruku do ohně.

Co od Vás očekáváme:

 • Hledáme někoho, pro koho není internetový marketing jen definicí, kterou si přečetl na Wikipedii. Bez předchozí zkušenosti s prací v reklamní či digitální agentuře po dobu alespoň 1 roku to u nás neklapne.
 • Je třeba, abyste se orientoval/a v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální sítě, e-mailing, zbožové vyhledávače), protože přesně v těchto vodách u nás budete plavat.
 • Nemáme prostor na to, abychom Vás vodili za ručičku a popostrkovali Vás do každé akce. Samostatnost a houževnatost jsou proto nezbytností, stejně jako tah na branku.
 • Potřebujeme také, abyste se nebál/a komunikovat, a to jak osobně, tak po telefonu. U nás upotřebíte i angličtinu, kterou byste měl/a ovládat alespoň na úrovni B1.
 • Stejně tak očekáváme, že jakožto manažer/ka se ke své práci postavíte opravdu zodpovědně a budete vystupovat jako opravdový profesionál.
 • Nesmí Vám chybět týmový duch a nadšení do práce. S ostatními členy týmu musíte vycházet stůj co stůj. U nás jsou všichni na jedné lodi, jejímž jediným cílem je dosažení výsledků a spokojenosti klientů.
 • Takovou samozřejmost, že po Vás budeme chtít dodržovat termíny, snad není potřeba ani zmiňovat...

Kdy můžete začít?

Dveře jsou Vám otevřené okamžitě, ale chápeme, že ne vždy jde změnit pozici ze dne na den. Proto se nemusíte obávat: pokud nás zaujmete, rádi si na Vás počkáme.

Pokud Vás naše pozice oslovila, dejte nám o sobě vědět. Zavolejte nám na telefonní číslo 775 646 333 nebo nám o sobě pošlete pár slov – ideálně připojte i svůj životopis a popište své dosavadní zkušenosti. Budeme se na Vás těšit!

www.ppcprofits.cz


Informace o pozici

Společnost
Digiadvert s.r.o.
Adresa
Srbská 2741/53, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

PPCprofits.cz, Tomáš Čupr
775 646 333