Chceš s námi psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články? Přinášet klientům konstruktivní a užitečná řešení? Vedle dalšího růstu tvé právní expertízy a etických právních služeb uvítáš i příležitost zapojit se do koordinace zakázek a kapacit v týmu, přípravy nabídek pro klienty nebo klíčových procesů v kanceláři? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

Hledáš nové impulzy? Je čas posunout se dál v tvé kariéře? Chceš být součástí týmu, který dělá advokacii s vizí?

Je to práce pro tebe?

  • Zajímá tě kombinace stavebního práva, oblast developmentu a územního plánování s přesahem do veřejného i soukromého práva. Alespoň okrajově ses s těmito oblastmi už setkal/a, máš chuť jít do nich naplno a růst.
  • Chceš s týmem spolupracovat na zajímavých případech, třeba nastavovat spolupráci mezi investory a obcemi, pomáhat developerům férově realizovat ambiciózní projekty, nebo třeba kvalitně nastavit plány pro rozvoj území.
  • Láká tě vyzkoušet si koordinaci týmových kapacit a zakázek, zapojení do přípravy nabídek pro klienty nebo do klíčových procesů v kanceláři.
  • Baví tě práce s lidmi, umíš se domluvit. Dokážeš dobře předat zadání nebo nastavit spolupráci. Držíš termíny a dotahuješ věci do konce. Umíš si poradit a na každý problém aktivně hledáš řešení.

Kdo jsme a na čem můžeš u nás pracovat? Jací jsou tvoji budoucí kolegové? To vše najdeš na budfrankbold.cz.

Najdeš u nás dále …

  • Místo v naší kanceláři v centru Prahy.
  • Silný etický kodex, zajímavé právní případy a práci s pozitivním společenským přesahem.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, 5 týdnů dovolené, odměnu za skvělý výkon i dog-friendly office.
  • Týmově a růstově nastavené pracovní prostředí, skvělé a zkušené kolegy/ně, příležitost zapojit se do velkých projektů.
  • Základní měsíční odměnu 70.000 – 90.000 Kč na trvalou spolupráci (40 hodin týdně), podíl na úspěchu kanceláře, kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie (pojištění, poplatek ČAK, …).

Chceš se přidat k nám do týmu? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis prostřednictvím formuláře na našich stránkách budfrankbold.cz/pridej-se-do-tymu/. Ozveme se ti zpět.


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Adresa
náměstí Kinských 601/3, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel