Nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR
hledá vhodné uchazeče na pozici:

GRAFIK - TECHNIK VÝVOJE

Co vás čeká

Vaším úkolem bude dolaďování barevnosti výrobků v běžném provozu technologií digitálního tisku v programu Adobe Photoshop a běžná činnost technika vývoje – aplikace glazur, dekorací, v laboratoři i provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání, keramické vzdělání výhodou
- znalost práce na PC
- znalost programu Photoshop a Color management výhodou, ale ne podmínkou
- mírně pokročilá znalost AJ výhodou
- chuť učit se novým věcem
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, kreativita
- ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
- motivující finanční ohodnocení
- zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 15.900 Kč, 13. plat a řadu sociálních výhod
- přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

Společnost
LASSELSBERGER, s.r.o.
Adresa
Tovární 137, Borovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Grafik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LASSELSBERGER, s.r.o., Jana Veselá
+420 703 438 645