U koho budete pracovat? Říká se o nás, že fungujeme jako vodní živel. Svou práci děláme efektivně a kvalitně. Stejně zodpovědně se chováme ke svým zaměstnancům. Spokojeni budete nejen s prací, ale také s lidmi okolo vás. Co řekneme, to platí, přes to voda neteče.

KVIS = kanalizace, voda, inženýrské stavby. Stavíme, opravujeme, rekonstruujeme inženýrské sítě. Umíme upravit vodní toky, postavit hráze, a v případě potřeby jsme schopni zajistit kompletní projekci vodohospodářských staveb, včetně s tím souvisejících inženýrských činností.

Pojďte k nám, buďte náš nový STAVBYVEDOUCÍ a roky s námi utečou jako voda!

Jaká je náplň práce stavbyvedoucího?

- Jste hlavním koordinátorem stavby, kde největší roli máte ve vedení party dělníků.
- Do toho spadá i kompletní kontrolní činnost. Hlídáte včasné doručení a spotřebu materiálu na stavbu, jeho dopravu a kvalitu odváděné práce.
- Vaše práce zahrnuje komunikaci s dodavateli i občasný dohled na správnost jimi prováděných aktivit.
- Velmi dobře víte, že striktní dodržování zásad bezpečnosti práce a pořádku na pracovišti je naprostá nutnost. Vyžadovat zodpovědný přístup pracovníků stavby je ve vaší režii.

Jaké byste měl/a mít předpoklady:

- SŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe vodohospodářské nebo pozemní stavby), případně vítáme školu strojírenského oboru.
- V případě, že ještě nemáte tolik praxe, věřte, že se zaučením pomohou ti nejlepší z nás. Až budete připravený, dostanete svou vlastní partu pracovníků.
- Nemáte problém s každodenní jízdou v autě a současně být časově flexibilní. Abychom vám to ulehčili a zpříjemnili, budete mít k dispozici firemní auto.
- Pracujete s lidmi, proto vítáme opravdu dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a důslednost.

Na co se u nás můžete těšit?

- Kromě zmíněného auta máte k dispozici mobilní telefon a notebook.
- Našim zaměstnancům chceme dopřát dostatek odpočinku, proto vás čeká 5 týdnů dovolené a k tomu ještě další dny volna v období vánočních svátků.
- Pro vyvážení pracovního a osobního života máme flexibilní pracovní dobu. Někdy je zkrátka potřeba věci dotáhnout do konce a věnovat jim více úsilí a času. Jindy odcházíme z práce dříve.
- Přispějeme na sport a volnočasové aktivity, sami se účastníme akcí v tomto duchu.
- Zajistíme školení a vzdělávání z oboru.
- Nabízíme i výhody v oblasti finančních produktů, např. příspěvek na penzijní připojištění.
-…a mnoho dalšího. Vše s vámi rádi probereme při setkání.


Informace o pozici

Společnost
KVIS Pardubice, a.s.
Adresa
Pardubice – Rosice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Mistr, Stavební dozor, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.