Do našeho týmu, zabývajícího se digitalizací, hledáme nové kolegy na pozici JUNIOR KONZULTANT, kteří budou společně rozvíjet a implementovat softwarové nástroje pro digitalizaci a automatizaci procesů u našich zákazníků.

Díky úzké spolupráci přímo s vývojáři softwaru budete součástí týmu, který dodává projekty jak do ČR, tak do zahraničí, projekty týkající se výroby, "accountingu", financí, pojišťovnictví a dalších příbuzných oblastí. Naši konzultanti dokážou optimalizovat procesy a pomáhat našim zákazníkům optimalizovat backoffice velmi dobře. Přicházejí s vlastními myšlenkami, které jsou schopni téměř okamžitě realizovat a převádět je ve funkční software.

Z toho důvodu bychom byli rádi, kdyby se náš tým rozrostl o další juniory, které budeme schopni zaučit a udělat z nich profesionální konzultanty s technickým přesahem k programování. Seniorní konzultant je osobou, která umí velmi dobře komunikovat s klientem, dokáže pochopit potřeby klienta a velmi dobře si je analyzovat. Tím však jeho práce nekončí. Konzultanti umějí navíc sednout k implementaci a sami i velkou část systému zapracovat. Jednou využijí HTML, podruhé zase Javascript. Když dojde na "lámání chleba", nebojí se sednout k SQL a napsat si "view" nebo se připojit na SOAP WS nebo REST API a napojit se online na systémy jiných dodavatelů.

Že ti některé pojmy nic neříkají? Nevadí. Naučíme tě, jak procesně myslet, jak sepsat kód nebo jak argumentovat klientovi tak, aby tebou navrhovanému řešení porozuměl a přijal jej za své.

Od tebe potřebujeme jen pár věcí. Potřebujeme, aby ti to pálilo! Dokázal jsi logicky přemýšlet, nebál se angličtiny a měl chuť se naučit spoustu nových věcí ...

Takže, pokud tě v mládí bavilo Lego, nebo třeba i Merkur (na věku nezáleží) a chtěl/a by sis podobně hrát i v práci, jen s tím, že tě za to budeme platit a uvidíš dopady své práce přímo na uživatelích, zkus se přihlásit, třeba čekáme právě na tebe.

Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně postižené/znevýhodněné (OZP/OZZ).

Hledáme někoho, kdo má:

  • opravdovou chuť učit se novým věcem
  • silné logické a kreativní myšlení
  • angličtinu na úrovni B1
  • nebojí se komunikovat jak se zákazníky, tak se svými kolegy

Nabízíme:

  • zajímavou a skvěle hodnocenou práci ve stabilní české společnosti přímo v Ostravě
  • MultiSport kartu
  • odborná školení a konference hrazené firmou
  • firemní notebook a mobilní telefon vč. tarifu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám, prosím formou odpovědního formuláře svůj životopis a my se ozveme zpět ...


Informace o pozici

Společnost
Z+M Group
Adresa
Valchařská 3261/17, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Prodej a obchod, IT analytik, Finanční poradce, IT konzultant, Marketingová komunikace, Pojišťovací poradce, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.


Z + M partner, spol. s r.o., Veronika Staňková