Společnost, 28 let působící v oblasti IT, hledá do svého týmu kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

Požadujeme:

- Zručnost a technické myšlení

- Ochota cestovat (servisní zásahy u zákazníků na Moravě)

- komunikativnost a profesionální vystupování u zákazníka

- ŘP skupiny B

Výhodou:

- znalost a praxe servisu tiskáren

- vyhláška 50

- zkušenosti a praxe v IT

Nabízíme stabilitu české společnosti s tradicí a dále:

- zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje

- pružnou pracovní dobu

- různorodou pracovní náplň

- možnost vlastního rozvržení pracovní doby

- 2x neomezený mobilní tarif (druhý pro člena rodiny)

- možnost dalšího vzdělávání, odborná školení, i na základě vlastního výběru

- 5 týdnů dovolené a sickdays

- výuku anglického jazyka ve firmě zdarma

- příspěvek na stravování

- občerstvení na pracovišti

- služební vůz k dispozici i pro soukromé účely

- bezproblémové parkování v blízkosti firmy

- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

- pohodový přístup a zázemí rodinné firmy

- sleva na nákup produktů firmy

Společnost
AMCOBEX Information Technologies s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Zákaznický servis, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AMCOBEX Information Technologies s.r.o., Pavel Slavíček
608 509 699