Brněnská personalistka, spol. s r. o., je dynamická, systematicky se rozvíjející společnost v oblasti lidských zdrojů, která má svou dlouhodobě stabilní pozici na trhu práce.
Své služby v oblasti výběru pracovníků a vzdělávání poskytuje naše personální agentura již od roku 1996. Personální činnost je orientována na celý český trh, s profesionálními znalostmi specifik prostředí, každého regionu. Na odborné personální úrovni poskytujeme také personální poradenství a manažerské vzdělávání firmám s multikulturálními prvky.

Obchodní zástupce pro prodej softwaru v Brně

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem SW, aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici "Obchodní zástupce pro prodej softwaru v Brně".

Co vás čeká

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Uzavírání nových smluv
  • Péče o stávající zákazníky
  • Příprava obchodních materiálů
  • Prezentace produktů zákazníkovi
  • Školení uživatelů ve využívání a možnostech systému
  • Používání CRM systému a tvorba reportů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání
  • Schopnost logického myšlení
  • Chuť pracovat jako obchodník (zkušenosti s obchodem výhodou)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní poměr ve společnosti s dlouholetou působností na trhu
  • Rodinné a neformální zázemí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Skvěle nastavený provizní systém
  • Kancelář v centru Brna
  • Důkladné zaškolení v oboru
  • Služební vozidlo pro cesty ke klientům

Společnost
Brněnská personalistika, spol. s r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Provize z prodeje, Mobilní telefon
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Obchodní zástupce, Technik, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Brněnská personalistika, spol. s r.o., Tomáš Hofmann
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.