www.abmax.cz

Pracovník-ce logistiky

Jste pozitivně laděná, aktivní osobnost? Zakládáte si na komunikaci a vytváření vztahů? Chcete působit v oblasti zákaznické péče, logistiky a nákupu? Chcete být součástí našeho úspěchu?

Zavedená česká výrobní firma AB MAX Lisovna Kovářov s.r.o., s tradicí od roku 1964, vyrábějící plastové komponenty pro zahraniční klienty jako Siemens, ABB či Bombardier, hledá posilu do svého týmu na pozici:

Referent/ka nákupu – logistiky

Na této pozici budete postupně komunikovat česky i anglicky! Budete odpovědná/ý za vytváření vztahů se všemi důležitými partnery a budete součástí celého procesu od přijetí obj až po expedici.

Náplň práce:

  • Nákup výrobních i nevýrobních komponent
  • Správa zákaznických objednávek
  • Administrace dat o stavu v interním systému
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Spolupráce v rámci firmy, přímý kontakt s výrobou

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, se zaměřením na logistiku výhodou
  • Praxe v oblasti zákaznického servisu, nákupu, logistiky
  • Schopnost komunikace v angličtině v písemné podobě
  • Angažovaný a pozitivní přístup k řešení problémů
  • Komunikativnost, odhodlání zvládat velké výzvy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek
  • Nástupní plat 29 tis, navýšení mzdy po plném zaškolení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Odborná školení, včetně výuky angl. přímo na pracovišti!

Místo práce: Potštát, dobrá dostupnost z lokalit Hranice na M., Přerov, Olomouc, Lipník n.B., Odry, Nový Jičín…

Nástup možný ihned

Společnost
AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.
Adresa
Potštát – Kovářov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 31 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Nákupčí, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny