Nakladatelství C. H. Beck, s.r.o.

Specialista / specialistka online marketingu

Společnost Nakladatelství C. H. Beck patří mezi vedoucí poskytovatele informací a vzdělávání v oblasti právní praxe a právní vědy. Nabízí široké portfolio produktů od komplexního právního informačního systému Beck-online, přes tištěné komentáře, monografie, příručky, učebnice a časopisy, až po odborné vzdělávací programy formou webinářů, seminářů a konferencí.

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici specialisty/specialistky online marketingu pro Beck-online.

Pro tuto práci potřebujete prokazatelné zkušenosti s online marketingem, nadání pro copywriting, základní orientaci v právní praxi (cílovou skupinou jsou právníci), systematičnost a cílevědomost.

Tato nově vytvořená pozice je podřízená obchodnímu řediteli Beck-online. Náplní práce jsou marketingové aktivity vycházející z produktového webu Beck-online.cz, který je třeba nejprve zdokonalit a dále pravidelně rozvíjet směrem k efektivnímu nástroji na generování leadů. Budete spolupracovat s digitální agenturou na zvýšení prezence ve vyhledávání a na testování reklam Display a Social. Naše cílová skupina má specifické profesní potřeby a proto je klíčové vnímat, jak vyhledává a přemýšlí. Nedílnou součástí marketingových aktivit je generování zajímavého obsahu. Vzhledem k tomu očekáváme minimálně základní orientaci v oblasti práva a zkušenosti s copywritingem. Schopnost formulovat stručné, srozumitelné a atraktivní texty pro danou cílovou skupinu bude prověřena v rámci výběrového řízení.

Předpoklady kandidáta:

Pracuje v oblasti online marketingu min. na juniorní pozici.
Analyzuje data, má logické myšlení a dobře komunikuje napříč týmem.
Je silný v argumentaci a dokáže správně identifikovat pohled zákazníků.
Dokáže kreativně pracovat s textem.
Proaktivně přichází s novými nápady.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • silný produkt, který má velmi dobrou reputaci
  • přátelské prostředí rodinné firmy
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zázemí úspěšné, silné a stabilní společnosti
  • práci na HPP

V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.


Informace o pozici

Společnost
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o.
Adresa
Jungmannova 750/34, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.