Jsme mezinárodní investiční skupina, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Základem našeho podnikání je realitní development a výrobní průmysl doplněný o informační technologie, právo a insolvenci, hospitality byznys, vývoj potravinových doplňků, vývoj a produkci udržitelných materiálů (mycelia).

Působíme v České republice, ale i po celé střední Evropě. Chystáme další organický růst akvizicemi firem, které synergicky doplní portfolio Progresus. Naše expanze směřuje dále na západoevropské trhy.

„Spolu jsme silnější“
– Lukáš Zrůst, spoluzakladatel Progresus Invest Holding

Naším posláním je rozvíjet obchodní potenciál společností a projektů, do kterých investujeme, zvyšovat jejich konkurenceschopnost a hodnotu. Projekty, které si vybíráme, souvisejí s kvalitou a hodnotami života i odkazem na další generace.

PR Specialist & Copywriter

Jsme mladá investiční skupina se zázemím v České republice a s podnikatelskými aktivitami ve střední Evropě. Do budoucna směřujeme i do západní Evropy. Investujeme do společností a dlouhodobých projektů v oblasti realitního developmentu, výrobního průmyslu, informačních technologií, vývoje doplňků stravy, práva a insolvence a dalších.


Náš realitní development se významně opírá o know-how a 50letou tradici výrobního závodu RD Rýmařov, který je součástí našeho portfolia a zároveň je jedničkou mezi výrobci dřevostaveb v ČR.


Hledáme PR specialistu & Copywritera, který/á bude mít na starosti přípravu relevantního obsahu pro interní a externí komunikaci. Budete součástí malého, ale velmi pozitivního marketingového týmu, v rámci kterého budete spolupracovat nejen s marketingovou ředitelkou, ale i dalšími kreativními členy týmu. Oceníme samostatnost, proaktivitu, zodpovědnost, spolehlivost a dobré organizační a komunikační schopnosti.

Co bude patřit mezi tvojí zodpovědnost?

 • Příprava textů pro dílčí účely externí, ale i interní komunikace v českém a anglickém jazyce.
 • Komunikace s PR agenturou a poskytování relevantních podkladů.
 • Komunikace s dílčími médii
 • Návrh kreativní textů pro inzerci a advertorialy dle domluveného media plánu
 • Návrh obsahu pro materiály jako jsou brožury, výroční zprávy, newslettery, medailonky osob, profil společnosti, skupiny apod.
 • Kontrola obsahů inzercí, brožur a dalších materiálů po zapracování grafickým studiem
 • Realizace textů pro interní komunikaci, ale i aktualit na webu na základě editorial plánu.
 • Příprava obsahu pro web vč. sledování aktuálnosti informací – v kooperaci s marketingovým manažerem zodpovědným za digitální marketing a webová řešení
 • Aktualizace informací v interních systémech (ve spolupráci se specialistou, který tuto oblast zastřešuje).
 • Podílení se na přípravě eventů pro novináře.
 • Poskytování podkladů pro akce, které podporujeme (jako jsou konference, sponzorované eventy, ale také pro webináře, podcasty).
 • Komunikace s dodavateli, partnery.
 • Příprava denního monitoringu a analýzy výstupů v dohodnutém rozsahu (kvartálně, ročně).
 • Celková podpora PR manažera a dalších členů z marketingového týmu v oblasti tvorby textů, ale i nezbytných administrativních činností.


Co vám nabízíme:

Jsme investiční start-up s portfoliem rostoucích firem, kde budete moci nejen uplatnit své stávající zkušenosti, ale plně rozvinout svůj profesní potenciál. V rámci našeho holdingu jsou zavedené úspěšné značky, ale i ty mladé, dynamicky se rozvíjející. Díky tomu budete mít samostatnou, pestrou a zajímavou práci, kterou okoření přátelský tým a důvěra našeho vedení.


Ředitelkou marketingu & PR skupiny Progresus je Dana Kryńska, která se v oblasti marketingu pohybuje více než 20 let, a to jak v globálních, tak lokálních společnostech s přesahem na dalších trhy. Pod kým budete pracovat? Poslechněte si podcast s ředitelkou marketingu & PR, kde odhaluje, jakým způsobem pracujeme v týmu. Nabízíme motivační finanční odměnu a radost ze společného růstu.


Pokud vás práce u nás zaujala, poslechněte si podcast s našimi zakladateli, kde se dozvíte víc o naší firemní kultuře a byznysových záměrech.


Těšíme se na vaše životopisy a případnou spolupráci.


Informace o pozici

Společnost
PROGRESUS Marketing s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 2132/47, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel