POOOZ. - Prodavač/ka kabelek a módních doplňků

Jste veskrze pozitivní člověk a dělá Vám radost dobře zákazníkovi poradit, aby odcházel spokojený? Tak právě Vás hledáme do naší kioskové prodejny POOOZ.! Prodejna je plná krásných kožených i syntetických kabelek, batohů, peněženek, tašek všeho druhu, opasků, deštníků a dalších módních doplňků.


Působili jsme už v mnoha obchodních centrech po celé republice.

HLEDALI JSME ZPŮSOB JAK VYTVOŘIT CO NEEFEKTIVNĚJŠÍ KOLEKTIV A ZJISTILI JSME, ŽE:


1 - Musí být jasně definované, co má zaměstnanec dělat. Proto Vás provedeme teoretickým i praktickým školením. Naučíme Vás práci s elektronickou kasou, platebním terminálem, pečlivě Vás seznámíme se zbožím, abyste věděli, co prodáváte. Nastíníme představu, jak byste měli komunikovat se zákazníky, jak pravidelně provést jednoduché inventury při předávání směny atd.


2 - Když už máme za sebou zaškolení jak to dělat a seznámili Vás se vším – tak dokážete znalosti uplatnit? Jako nováček musíte projevit proaktivní přístup a umět použít získané znalosti v praxi. Nebojte se, víme, že na začátku je to v nové práci vždycky náročné. Jsme trpěliví, ale bystrost máme rádi.


3 - Líbí se Vám tento typ práce? Můžeme vytvořit přátelskou atmosféru, příjemné prostředí, motivační benefity, nabídnout částečný i plný uvazek... ale zda se Vám daná práce líbí nebo ne, to už je čistě na Vás. My chceme každopádně pracovat jen s těmi, které prodej a komunikace se zákazníky baví!


4 - A když už se Vám práce jako taková líbí – tak nebrání Vám v ní náhodou Vaše osobnost? Silný introvert se prostě obklopený neustále lidmi dobře cítit nejspíš nebude... A tato pozice pro Vás prostě nebude ta pravá, i když Vás móda jako taková hodně baví a máte pro ni cit. Osobnost se prostě při práci projevuje a nemá cenu jít proti své přirozenosti. Pokud však máte veselou, otevřenou, komunikativní povahu a cítíte radost a uspokojení, když můžete zákazníkovi dobře poradit při výběru, tak jste ta pravá / ten pravý do našeho týmu!


Tak co, jste ta pravá / ten pravý a chcete mít i příležitost kariérního růstu na vedoucí pozici? Napište nám do zprávy o sobě krátké motivační info a nezapomeňte připojit svůj životopis. Ty, co nám o sobě nic neřeknou, bohužel z výběru automaticky vyřadíme.


Těšíme se na Vás!


Informace o pozici

Společnost
MIRUGLE TRADE s.r.o.
Adresa
U Fortny 49/10, Opava – Město
Plat
Plat: 120 – 150 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 1.4.2023 – 31.12.2023
Zadavatel: Zaměstnavatel