V Omnicom Media Group pomáháme našim klientům vytvářet co nejlepší reklamní kampaně v televizi, na billboardech, v digitálním světě i v časopisech. Kampaně vymýšlíme, plánujeme, realizujeme a vyhodnocujeme jejich úspěšnost.

Jsme celosvětově i v ČR jednou z největších mediálních skupin. Naší součástí jsou mediální agentury PHD, OMD a Hearts&Science.

Více o nás na https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/omnicom-media-group nebo www.Omnicommediagroup.cz .

Esport & Gaming Graphic Designer - nástup ihned!

FUSE je contentová agentura patřící do skupiny Omnicom Media Group. Kombinujeme tak všechny možnosti a přednosti silné mediální agentury a obsahové agentury. Klientům ve Fuse nabízíme obsahovou reklamu napříč všemi media typy a kanály. Ať už se jedná o event, product placement v TV, digitální kampaně, sociální sítě nebo spolupráci s influencery. Kampaně vymýšlíme, plánujeme i realizujeme. Jednoduše děláme všechno, co zvládneme vymyslet a poté kvalitně a s elegancí zrealizovat.

Možná jsi třeba zaznamenal/a Guseppe Cupy ve Fifě, partnerství Kauflandu se Sinners nebo LG Watch party k finále LEC, případně crazy Agraelus stream, když dělal Wolt kurýra. Jo, tak za tím vším stojíme my.

O Esports & Gaming projekty se u nás stará menší tým - zoomer, boomer a kreativec. Protože množství kampaní naštěstí pořád roste, potřebujeme někoho dalšího, kdo se postará o grafiku. Říkáme tomu „ten pozitivní problém“.

Koho hledáme?

Hledáme relativně soběstačného Graphic Designera / Content Creatora nebo Art Directora, který umí nad věcmi přemýšlet vizuálně a svoje nápady umí zrealizovat - ať už je to post na IG, grafika do Twitch streamu nebo focení obsahu.

Kvůli jednomu horkému projektu tě potřebujeme ihned - klidně na IČO a jen na tento projekt, během kterého můžeš pracovat na svých dalších věcech. Později bychom to však rádi rozšířili na větší spolupráci. Určitě se dohodneme!

Co budeš dělat?

Budeš našim a tvým nápadům dávat vizuální kabát. Utvářet vizuální identity některých kampaní i klientských profilů. Jsme obsahová agentura a chceme dělat moderní věci moderním způsobem.

Máme místo montáží radši fotit? Nebude lepší to udělat na TikTok? Kde je sakra ten greenscreen z minule?... Budeš mít dost volnou ruku a můžeš si být jistý/á, že budeš slyšet a tvoje věci budou určitě hodně vidět.

Must have:

- Grafický design (retuše, montáže)

- Tvorba editoriálů (content plan)

- Digital savviness & Time management

- Alespoň uživatelská zkušenost s Discordem, Twitchem a YouTubem

- Komunikační schopnosti

- Znalost angličtiny (mluvená i psaná forma)

- Nebát se nového kolektivu velké agentury (nekoušeme, ale je nás dost)

Nice to have:

- Motion design - natáčet a editovat videa, streamy atd.

- Elementární znalost a lásku pro e-sport & gaming

- Zkušenosti s audio vizuální produkcí

- Art Direction

- Začít můžeš ideálně ihned anebo po dohodě, ale čím dříve, tím lépe

A co z toho?

Tak hlavně přispěješ svým dílem k tomu, aby se na české české esportové a gamingové scéně dělaly zajímavé reklamní kampaně, které jsou funny a rozumí svému publiku. Pro člověka, který pracuje v korporátu a miluje hry, je těžko lepší práce. 😉

Máme flexibilní office, což neznamená, že v kanceláři se neukážeš, jak je rok dlouhý nebo práci jen po večerech. Ale není třeba sedět 8h/5d v kanceláři, naopak, je třeba být akční. Jezdíme po natáčeních, eventech, klientech, do zahraničí apod. Většinou jsme ale spolu v officu nebo na schůzkách nebo jinde, prostě proto, protože nás to spolu baví.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend. Celkem tedy 6 týdnů dovolené.

Vzdělávání, teambuildingy, stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, telefon a počítač samozřejmostí. A nezřídka máme různé společné zoomer i boomer style oslavy a různá jiná mecheche (to pak poznáš).

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle (https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/omnicom-media-group).

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu a přilož CV/odkaz na LinkedIn. Těšíme se na setkání!


Informace o pozici

Společnost
Omnicom Media Group, s.r.o.
Adresa
Lomnického 1705/9, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel