Your System je stabilní česká zákaznicky orientovaná společnost, která se zaměřuje na řešení potřeb svých zákazníků.

Stavíme svá řešení na moderních ICT technologiích a souvisejících službách, aktuálních trendech a zkušených certifikovaných lidech. Našim posláním je pomáhat zákazníkům s digitální transformací jejich podnikání nebo jejich klíčových procesů a dále poskytovat zákazníkům služby na bázi produktů většiny významných ICT dodavatelů, vlastních cloudových platforem a mobilních aplikací.

Na zakázkách a projektech nás pracuje téměř 150. Klademe důraz na profesní rozvoj zaměstnanců, kvalitní mezilidské vztahy, vzájemnou komunikaci a v neposlední řadě na zodpovědné plnění úkolů.

Obchodní manažer/ka

Jste komunikativní a energická osobnost s obchodní zkušeností v oblasti prodeje IT služeb a řešení? Umíte udržovat výborné kontakty se zákazníky a koordinovat nastavené vztahy?

Máte schopnost dobře poznat zákazníky a jejich potřeby?

Pak Vás velmi rádi poznáme!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Udržování vztahů se zákazníky v soukromém i veřejném sektoru
  • Tvorba nabídek
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Přehled o IT produktech a službách a ochota rozšiřovat si obzory v tomto oboru
  • Relevantní praxe v oboru alespoň 2 roky
  • Výhodou je zkušenost s řešením velkých tendrů či veřejných zakázek

OČEKÁVÁME:

  • Maximální zaměření na zákazníka a porozumění jeho potřebám
  • Příjemné a seriózní vystupování
  • Obchodní duch, tah na bránu, flexibilita a proaktivita
  • Samostatnost, spolehlivost, orientaci na dosažení cíle
  • Schopnost vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti datové komunikace, dodávky HW, SW, bezpečnosti IT, dodávky informačních systémů

NABÍZÍME:

  • Možnost podílet se na tvorbě obchodní strategie a směrování u zákazníků
  • Ocenění vlastních nápadů a témat pro realizaci u zákazníků
  • Zodpovědnou pozici, prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
  • Silná obchodní podpora managementu a využití již existující sítě kontaktů
  • Fixní ohodnocení a motivační systém dle výkonnosti
  • Práci u stabilní české společnosti
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Balíček benefitů: vzdělávání mimo jiné formou online (Seduo), 3 Sick days, zvýhodněná cena Multisport karty, slevy u našich zákazníků, zvýhodněné mobilní tarify pro vás nebo vaše blízké, firemní akce, telefon, notebook

Společnost
YOUR SYSTEM, spol.s r.o.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

YOUR SYSTEM, spol.s r.o., Sandra Svobodová