Náplň práce

nastavování podnikového informačního systému

dávkové zpracování dat prostřednictvím firemního SW

tvorba reportů podle firemních potřeb

práce s MySql databázemi

údržba interních procedur

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání

schopnosti porozumět novým věcem

aktivní a pečlivý přístup k práci

orientace v prostředí Windows 7, 10, 11

uživatelská znalost MS Outlook, MS Word

pokročila znalost MS Excel (zejména funkce)

vítaná je znalost SQL a relačních databází (nejlépe MySql)

výhodou znalost některého z programovacích jazyků Visual Basic 6, VBA, C#, PHP, Javasript, CSS

nabízíme zaškolení

Společnost
Helvetia Direct Marketing s.r.o.
Adresa
Třebohostická 3069/14, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Helvetia Direct Marketing s.r.o., Pavel Váňa
+420 604 294 170