Jsme stabilní česká společnost, která přes 25 let úspěšně připravuje učebnice a učební materiály pro základní, střední a jazykové školy. Naším cílem je tvořit učebnice, které pomáhají rozvíjet potenciál dětí, žáků a studentů.

Učebnice ke svému čtenáři promlouvá také skrze svou podobu, a proto věnujeme grafickému ztvárnění našich knih patřičnou pozornost. Víme, jak důležité je, aby se této role zhostil / zhostila skutečně pečlivý / pečlivá grafik / grafička s notnou dávkou vkusu, kreativity a technické zručnosti. A přesně takového kolegu / takovou kolegyni hledáme do našeho vývojově-realizačního týmu!
Hledáme grafika či grafičku, který / která s námi bude denně intenzivně spolupracovat přímo v naší kanceláři. Nabízíme spolupráci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned nebo dle domluvy.

Co vás čeká?

  • Budete navrhovat vizuální podobu učebnic, pracovních sešitů a dalších materiálů.
  • Své návrhy budete dále rozvíjet, ladit a upravovat tak, aby ve finále společně s obsahem tvořily celek, který bude pro čtenáře příjemný, přehledný, vkusně upravený a zajímavý.
  • Budete samostatně realizovat grafickou úpravu vícestránkových učebních materiálů v již navržených grafických šablonách. Grafické šablony budete ideálně i sami navrhovat a realizovat.

A co čekáme od vás?

  • profesionální zacházení s grafickými programy, notnou dávku kreativity a citu jak pro celek, tak pro detail,
  • pokročilou znalost grafických programů Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop…)
  • zkušenost s grafickou úpravou vícestránkových titulů od návrhu po předtiskovou přípravou,
  • zkušenost s úpravou fotografií a obrázků,
  • schopnost pracovat systematicky, samostatně, odpovědně a efektivně na svěřených projektech,
  • v neposlední řadě také schopnost reagovat na potřeby projektu, zohledňovat zpětnou vazbu a posouvat své nápady dál,
  • očekáváme schopnost rychle se zorientovat v přidělených projektech.

Co u nás najdete?

  • prostor pro zúročení svých nápadů a představ,
  • prostor pro pestrou práci, zapojení do více běžících projektů, možnost samostatně si práci organizovat v souvislosti s termíny a klíčovými místy jednotlivých projektů,
  • práci na učebnicích, které udávají trendy ve vzdělávání, se skupinou lidí, kteří berou svou práci vážně.

Pokud hledáte místo, kde můžete zúročit své schopnosti, a přitom se dále posouvat, neváhejte nám zaslat svůj krátký motivační dopis, portfolio (zejména prosíme o ukázky z oblasti vícestránkové tvorby) a samozřejmě strukturovaný životopis s fotografií. Těšíme se na seznámení s vámi!

Zasláním odpovědi na tuto nabídku práce souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost
Didaktis s.r.o.
Adresa
Mlýnská 225/44, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 43 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Vzdělávání a školství, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Didaktis s.r.o., Magdalena Valášková
+420 777 065 204