Hledáte stabilní práci, slušný plat a řadu zajímavých benefitů?
Lákají vás moderní technologie a máte ambice profesně růst?
Jste student, nebo absolvent a hledáte pracovní zkušenost, která vám pomůže rozjet kariéru tím správným směrem?

Přidejte se k nám!

NÁPLŇ PRÁCE:

* Komunikace s klienty (telefon, email, skype, osobní jednání)
* Práce se systémem CRM
* Semináře, Školení

CO VÁM NABÍZÍME OD PRVNÍHO DNE:

* Plný úvazek a smlouvu, nástup ihned
* Měsíční bonus /Roční bonus
* Multisport karta
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* Práci v moderním prostředí
* Možnost profesního růstu
* Dobrou dostupnost MHD
* Plno dalších zajímavých benefitů (iphone, MacBook, Dovolená)

POŽADUJEME:

* Pozitivní přístup
* Výborná čeština / slovenština
* Čistý trestní rejstřík
* Komunikativnost
* Reprezentativní a profesionální vystupování

SETKEJME SE!

Společnost
New River International, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Brand manager, Grafik, Webdesigner, Dělník, Online Marketing, CRM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.