• Je Vaším denním chlebem obor klimatizace?
  • Baví Vás klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla nebo dokonce velké chillery?
  • Zajímají Vás detaily zapojení, využití, fungování?
  • Říká Vám něco značka TOSHIBA?
  • Víte o ní víc a chcete s ní pracovat?

Tak neváhejte a pojďte pracovat pro nás!
Působíme jako mezinárodní autorizovaný dovozce a distributor zařízení značky TOSHIBA. Jsme 27 let na českém trhu a dlouhodobě rosteme. A chceme růst i nadále, právě proto hledáme nadšeného kolegu do našeho týmu. Jestli chcete být profesionálem na klimatizační jednotky, tepelná čerpadla a velké chillery a máte ambici budovat a posilovat značku, tak právě Vás hledáme!

Vaším hlavním úkolem bude komplexní starost o svěřené portfolio produktů, jednání se zahraničními dodavateli a produktová školení pro naše partnery.

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti
- mezinárodní pozice
- koordinace aktivit týkajících se svěřených produktů
- spolupráce s obchodně-technickým oddělením
- spolupráce se servisním oddělením
- monitorování trhu a konkurenčních produktů
- správa ceníků a příprava prodejních akcí
- zapracovávání nových produktů
- spolupráce na projektech na míru
- účast na zahraničních produktových školeních
- příprava a realizace místních produktových školení
- příprava podkladů pro produktové mailingy

Požadavky na zaměstnance
- min. SŠ vzděláním v oboru výhodou
- praxe a zkušenosti v oboru podmínkou

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- samostatnost, odpovědnost, proaktivita
- smysl pro systematičnost a detail
- velmi dobrá znalost práce na PC
- komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
- NJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Informace o výběrovém řízení a nástupu
- odpovíme všem
- na osobní pohovor budou pozvaní vybraní uchazeči
- nástup možný ihned

Partneři a reference
www.klima-classic.cz

Už jste se rozhodli?
Pokud ano, zašlete nám svůj stručný životopis vč. motivačního dopisu, proč právě Vás bychom měli přijmout na danou pozici. Vámi zaslané materiály si prostudujeme a brzy se Vám ozveme.

Těšíme se na osobní setkáme s Vámi!

Společnost
KLIMA - CLASSIC s.r.o.
Adresa
Kbelská 618/44, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Základní)
Plat
Plat: 70 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KLIMA - CLASSIC s.r.o., Veronika Pivková
+420 602 236 226