V oblasti profesionálních měřících přístrojů a systémů jsme jedním z lídrů na světovém trhu. Naši klienti jsou z různých profesních oblastí, od průmyslu až po farmacii.

U nás budete mít volnou ruku v nastavení vlastní strategie prodeje svěřeného produktu v oblasti analýzy spalin a vytápění.

Ať už se jedná o obchod jako takový, marketing, odborné veletrhy nebo například zajištění školení a seminářů u zákazníků.

Vše je jen na vás, jak si to nastavíte. 😊

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio produktů v oblasti analýzy spalin a vytápění
  • Zajištění prodeje především v oblasti Čech
  • Působení v rámci celé ČR a SR při spolupráci a podpoře obchodních partnerů
  • Jednání s klienty z oblasti průmyslu, servisními techniky...
  • Udržování spokojených dlouhodobých vztahů a zároveň navazování nových
  • Svobodné nastavení a volná ruka u strategie prodeje (marketing, školení...)
  • Flexibilní plánování rozvrhu

Nabízíme:

  • Motivující a konkurenceschopné ohodnocení
  • HPP spolupráci
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Auto i pro soukromé účely
  • Možnost home office
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobil, notebook
  • Lidského nadřízeného, který naslouchá vašim nápadům
  • Další oborný růst
  • Občerstvení v kanceláři včetně výborné kávy
  • Zkušenosti a stabilitu nadnárodní firmy, která je na trhu v ČR více než 25 let
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář na Praze 5 - Jinonice

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – školení, centrála v zahraničí...
  • Chtít si nastavit věci po svém pro dosažení maximálního výsledku 😊
  • Otevřenou osobnost s pozitivním a iniciativním přístupem
  • Technické smýšlení a obchodní duch – vše ostatní vás naučíme
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 48 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Account Manager, Brand manager, Obchodní zástupce, Product Manager, Product Specialist, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Kateřina Petržilková Vocová
+420 702 962 375