Kdo jsme? Vznikli jsme v roce 2011 a jsme ve skupině Českých drah se svými 300 zaměstnanci malou firmou. To považujeme za velkou výhodu. Dokážeme reagovat rychleji než nadnárodní korporáty, protože věci neschvaluje vedení v zahraničí, ale představenstvo naší společnosti. Zaměstnanci jsou hlavně nadšení ajťáci, které baví vymýšlet unikátní řešení a pracovat na velkých projektech. Vývojářské týmy máme v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Olomouci, Brně a Ostravě a snažíme se, abychom i přes vzdálenost k sobě měli blízko.

Aplikační Architekt

NÁPLŇ PRÁCE

• Definuje, udržuje a rozvíjí aplikační, integrační a datovou architekturu a standardy
• Spolupracuje na významných projektech, řeší aplikační architekturu od úrovně middleware výše
• Zajišťuje dodržování aplikačních a integračních standardů v projektech a řízení výjimek
• Poskytuje konzultační podporu stran architektury a standardů zainteresovaným stakeholderům v ČD-IS i u zákazníků (presale, příprava nabídek, změnová řízení)

POŽADUJEME

• Technickou VŠ se zaměřením na informační technologie
• Orientace a znalost principů fungování napříč portfoliem ICT řešení (technologie, sítě, servery, middleware, integrace, frameworky, …)
• Min. 5 let zkušeností na pozici aplikační / integrační architekt v prostředí s rozsáhlejší heterogenní ICT infrastrukturou
• Znalosti umožňující samostatnou práci na standardech, projektových konzultacích a architektonických návrzích (ISO/OSI, middleware, ESB/SOA/EIP, ISO/IEC:42010)
• Komunikativnost, flexibilitu, dovednost jednat a vycházet s lidmi, práci v týmu, proaktivitu v řešení problémů

UVÍTÁME

• Znalost UML / ArchiMate
• Znalost / certifikace TOGAF / PEAF
• Technické znalosti v oblasti middleware a aplikačních technologií

Společnost
ČD - Informační Systémy, a.s.
Adresa
Sokolovská 131/86, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vrcholový management, SW architekt, IT konzultant, IT ředitel/manažer, Data Governance specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.