Pro úspěšnou pražskou reklamní agenturu hledáme ženu nebo muže do pozice : NÁKUPČÍ

Náplň práce:

  • Pomáhat vytvářet cenové kalkulace pro obchodníky a klienty
  • Komunikovat s dodavateli o termínech, podmínkách a ceně
  • Spolupracovat s grafikem, obchodníky a dalšími nákupčími
  • Budovat a rozšiřovat základnu dodavatelů
  • Účastnit se veletrhů a dalších propagačních akcí

Požadujeme:

  • Výbornou orientaci v reklamních předmětech a jejich brandingu – praxe min.2 roky
  • Pozitivní přístup pro hledání nových produktů a obchodního ducha
  • Systematičnost a dodržování termínů
  • Konstruktivní a klidnou komunikaci s klientem i dodavatelem při řešení zakázky
  • Schopnost zpracovat více poptávek najednou
  • Znalost MS Office, především MS Excel (vzorce a práce s tabulkami)
  • Angličtinu na úrovni e-mailové a telefonní komunikace (B2)

Nabízíme:

  • Motivační fixní plat a provize z každé realizované zakázky
  • Práci pro stabilní firmu
  • Firemní mobil, notebook
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na vzdělání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní volno/sickdays

Společnost
SKY SELECT INT., s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

SKY SELECT INT., s.r.o., Markéta Wiesnerová
731 501 705