Hledáme posilu do stále se rozrůstajícího týmu. Jsme součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na investice do společností působících v oblastech finančních služeb, energetiky a realit. Rychle rosteme a hledáme osobnost, jež bude růst s námi. Práce bude různorodá a rozhodně nehrozí nuda. Nehledáme solitéra, ale člověka, který se aktivně zapojí do práce v týmu.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Obecně grafické práce pro jednotlivé společnosti skupiny.
  • Příprava tištěných prezentací jednotlivých společností.
  • Příprava grafických podkladů pro SoMe jednotlivých společností.
  • Dohled nad dodržováním design manuálů a jejich rozvoj/správa (brandcloud).
  • Spolupráce s UX designéry.
  • Spolupráce s renomovanými grafickými designéry a reklamními agenturami.
  • Úpravy, rozvoj a aktualizace webů.

Bez čeho se neobejdete? Musíte mít ...

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Výbornou znalost Produktů Adorbe (Photoshop, Ilustrátor, Indesign, Acrobat).
  • Znalost online prostředí (webové aplikace, sociální sítě).
  • Výbornou orientaci v MS Office.
  • Proaktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům.

Jaká bude Vaše odměna, když se k nám přidáte?

  • Především skvělá parta lidí, kteří vždy ochotně pomohou a poradí.
  • Zajímavá práce s možností profesního růstu.
  • Velká míra samostatnosti a odpovědnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení zohledňující vaši kvalifikaci a zkušenosti.
  • Vynikající příležitost pro profesní rozvoj.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Možnost podílet se na velmi zajímavých projektech.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zaměstnanecké bankovní produkty.
  • Možnost Home-Office.
  • Příspěvek na Multisport kartu a další zaměstnanecké benefity.
  • 5 týdnů dovolené.

Datum nástupu: možný ihned, popř. dle dohody.

Pokud splňujete výše uvedené předpoklady a máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete profesní životopis spolu s uvedením telefonického a mailového kontaktu.

Těšíme se na setkání.

Společnost
CREDITAS Group
Adresa
tř. Svobody 1194/12, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CREDITAS Group, Anna Soukupová