Chcete být součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí?

Do našeho týmu IT provozu hledáme pracovníka na pozici Specialista systémové podpory a aplikací na plný pracovní úvazek. Náš nový kolega či kolegyně bude zajišťovat chod, údržbu a rozvoj HW, operačních systémů, zálohování, síťových komponent, periferií, databází, dávek a aplikačního programového vybavení. Bude implementovat řešení v oblasti bezpečnosti a podílet se na řešení uživatelských požadavků, incidentů, nestandardních stavů a havárií. Dále bude spolupracovat na interních i externích projektech a na dalších úkolech oddělení.

Co děláme?

Zabezpečujeme provoz informačních systémů společnosti od serverů a databází až po pracovní stanice a mobilní telefony pro cca 400 uživatelů. Definujeme a realizujeme jejich rozvoj v souladu s dlouhodobou koncepcí. Podílíme se na změnách ve společnosti a zajišťujeme jejich nasazení do IT provozu. Zodpovídáme za realizaci definovaných bezpečnostních opatření. Zajišťujeme nákupy HW a SW a řídíme vztahy s dodavateli.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

 • Máte pokročilé zkušenosti se správou a zabezpečením Active Directory, včetně DNS, DHCP, PKI a nástroji typu PingCastle, Qualys atd.
 • Umíte spravovat Windows servery (jak HW – Intel, tak virtuální – VMWare) a Windows stanice (zkušenosti s SCCM, vzdálenou správou, MS produkty – O365).
 • Používáte Powershell a ovládáte základní správu MS Exchange.
 • Jste systematičtí a dotahujete věci do konce. Nic se nedokončí samo a úkoly je potřeba nejen splnit, ale také zdokumentovat – a to vše s ohledem na priority.
 • Rádi věci vylepšujete. Správa HW a SW je někdy rutinní, ale rutina se dá často zautomatizovat. Návrhy a realizace automatizací a dalších vylepšení budou také vaším úkolem.
 • Jste komunikativní a rádi pomáháte. Pomoc uživatelům při používání výpočetní techniky je jedním z našich hlavních cílů.
 • Ukončili jste střední školu maturitou.
 • Angličtina vám jde od ruky. V IT bez základní angličtiny nepřežijete a ve společnosti s mezinárodním vedením to platí dvojnásob.

Co vám nabízíme?

 • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí
 • Úspěšnou a stabilní společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (opakovaně získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna – cena Hospodářských novin)
 • Nadstandardní systém benefitů: bonusy (individuální i kolektivní), cafeterie, plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, možnost práce z domova, otcovské volno, den pro dobrovolnictví, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG, akciový program, vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.


Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.


Informace o pozici

Společnost
Komerční pojišťovna, a.s.
Adresa
náměstí Junkových 2772/1, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Komerční pojišťovna, a.s., Milica Podracká