Společnost DAF Trucks Praha, s. r. o. vznikla v roce 1996 jako stoprocentní dceřiná společnost nizozemského výrobce nákladních automobilů DAF Trucks N. V. a je součástí nadnárodní skupiny PACCAR se sídlem v americkém Seattlu. Tento koncern vyrábí vozy značek Kenworth, Peterbilt, DAF a Foden. Tím se řadí k nejvýznamnějším výrobcům nákladních automobilů na světě.
Společnost DAF Trucks Praha, s.r.o. má strategickou polohu přímo u nejfrekventovanější české dálnice D1a rozvíjí své aktivity především v oblasti prodeje nových a ojetých vozidel DAF, poskytování servisních služeb a prodeje náhradních dílů.

Mechanik nákladních vozidel

Co vás čeká

  • Diagnostika poruch a závad za použití speciálních diagnostických a měřicích přístrojů a stanovení způsobu opravy
  • Opravy a výměny jednotlivých součástí vozidel
  • Nastavování a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických dílů vozidel
  • Montáž příslušenství motorových vozidel

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Praxe na obdobné pozici, zkušenosti s diagnostikou
  • Řidičský průkaz sk. C
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Pravidelná školení

Společnost
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Adresa
Zděbradská 61, Říčany – Jažlovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Automechanik, Mechanik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DAF Trucks Praha, s.r.o., Klára Kusová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.