IT4Innovations národní superpočítačové centrum je předním výzkumným, vývojovým a inovačním centrem v oblasti vysoce výkonného počítání (HPC), datových analýz (HPDA), umělé inteligence (AI) a jejich aplikací se silnými mezinárodními vazbami, které zaměstnává více než 150 vědeckých, technických a administrativních pracovníků. V současné době IT4Innovations provozuje tři superpočítače: Karolina (15,7 PFlop/s, instalovaný v létě 2021), Barbora (849 TFlop/s, instalovaný na podzim 2019) a specializovaný systém pro výpočty umělé inteligence NVIDIA DGX-2 (2 PFlop/s pro AI, instalovaný na jaře 2019). Více na www.it4i.cz.

Do oddělení komunikace hledáme nového člena týmu, který se postará o vizuální styl nejen našeho superpočítačového centra, ale také řady projektů, ve kterých jsme zapojeni. Někdy půjde jen o sazbu, ale najdou si o projekty, pro které bude potřeba vymyslet celou identitu. Máš cit pro design a baví tě grafika – pak hledáme právě tebe!

Specialista komunikace – Grafik/čka

Náplň pracovní činnosti:

  • vytváření marketingových materiálů (letáky, plakáty, brožury, roll-upy, grafika pro výstavní stánky apod.),
  • online grafika (newsletter, bannery, podklady pro webové stránky a sociální sítě),
  • vektorová grafika (ikony, grafy),
  • příprava a editace PowerPoint prezentací,
  • spolupráce s tiskárnami na přípravě podkladů a dohled nad správností tisku,
  • spolupráce s ostatními členy týmu oddělení komunikace.

Požadujeme:

  • znalost programů Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)
  • znalost MS Office, Word, Excel, PowerPoint,
  • zkušenosti v oblasti tištěné i webové grafiky,
  • DTP a předtisková příprava,
  • znalost typografických pravidel a cit pro design,
  • spolupráce a koordinace úprav s členy oddělením komunikace,
  • vlastní kreativita, samostatnost, aktivní přístup a zodpovědnost,
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • znalost angličtiny na úrovni minimálně B1.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • odpovídající technické vybavení pro danou pozici,
  • mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností kandidáta,
  • jazykové vzdělávání a odborná školení,
  • zajímavou práci ve zkušeném a mezinárodním kolektivu,
  • moderní pracovní prostředí a možnost parkování přímo na pracovišti,
  • pružnou pracovní dobu a možnost částečně pracovat z domova,
  • 6 týdnů dovolené,
  • univerzitní školka,
  • příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, dotované závodní stravování.

Termín nástupu: možný ihned

Přihlášky doložené životopisem, motivačním dopisem a ukázkou z portfolia, která bude zahrnovat grafické návrhy tištěných i elektronických materiálů, zasílejte do 23. listopadu odpovědí na tento inzerát. Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou jen uchazeči pozvaní k pohovoru. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – Specialista komunikace – Grafik/čka“.

Společnost
VŠB - TUO, IT4Innovations národní superpočítačové centrum
Adresa
Studentská 6231/1b, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Designer, DTP operátor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VŠB - TUO, IT4Innovations národní superpočítačové centrum, Petra Brožová
597 329 620, 604 542 661