Požadujeme

  1. ZKUŠENOSTI S EKONOMICKÝM A FINANČNÍM ŘÍZENÍM PODNIKAT. SUBJEKTU
  2. SCHOPNOST ZAJISTIT FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ
  3. ORIENTACI V DAŇOVÉ PROBLEMATICE, ÚČETNICTVÍ A CF
  4. ZKUŠENOSTI S CONTROLLINGEM
  5. OCHOTU CESTOVAT
  6. SCHOPNOST PRÁCE V TÝMU, VEDENÍ TÝMU
  7. VŠ VZDĚLÁNÍ
  8. ZNALOST AJ VÍTÁNA
  9. NEPRAVIDELNOU PRACOVNÍ DOBU
  10. LOAJALITU
  11. PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ

Nabízíme

  1. ZAJÍMAVOU PERSPEKTIVNÍ PRÁCI
  2. ZÁZEMÍ VELKÉ SPOLEČNOSTI
  3. SAMOSTATNOU POZICI
  4. PRACOVIŠTĚ V CENTRU BRNA
  5. SLUŽEBNÍ CESTY

Náplň práce

  1. VEDOUCÍ POZICE
  2. ŘÍZENÍ FINANČNÍCH TOKŮ
  3. PODÍLENÍ SE NA ŘÍZENÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU
  4. ZAJIŠŤOVÁNÍ FINANCOVÁNÍ SPOLEČNOSTÍ
  5. JEDNÁNÍ S BANKAMI
  6. SPOLUPRÁCE PŘI OBCHODNÍCH JEDNÁNÍCH

Společnost
POWER BA s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční poradce, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Personální agentura POWER BA s.r.o.