JSME STABILNÍ ČESKÁ SPOLEČNOST DLOUHODOBĚ ETABLOVANÁ NA TRHU. NAŠE HISTORIE JE DELŠÍ NEŽ 30 LET. ZABÝVÁME SE PORADENSTVÍM, SLUŽBAMI A SPRÁVOU NEMOVITOSTÍ.
DALŠÍ INFORMACE O NÁS NAJDETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH:
www.powerba.cz

MANAGER PROJEKTU VÝSTAVBY PRMYSLOVÉHO PARKU NA PLZEŇSKU

PRO NAŠÍ SESTERSKOU SPOLEČNOST OBSAZUJEME POZICI:

JE POŽADOVÁNO

  1. Manažerské dovednosti a myšlení, organizační a řídící schopnosti
  2. Vysokoškolské vzdělání technického směru nejlépe v oboru stavebnictví
  3. Praxe a zkušenosti ve stavebnictví
  4. Zkušenosti v oblasti přípravy, řízení, a realizace staveb
  5. Komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost samostatného rozhodování, schopnost argumentace
  6. Obchodně strategické uvažování a obchodní myšlení
  7. Flexibilita, samostatnost a loajalita
  8. PC gramotnost
  9. Řidičský průkaz sk. “B”

JE NABÍZENO

  1. Zajímavá a různorodá práce pro přímého investora
  2. Dobré platové podmínky a odměňování resp. zajímavá odměna při obchodním vztahu
  3. Získávání zkušeností a praxe
  4. Zázemí zkušeného odborném kolektivu trvale k dispozici

NÁPLŇ PRÁCE

  1. Řízení provozu areálu, řešení průběžných provozních záležitostí
  2. Řízení a kontrola realizace zakázek, jednání s dodavateli, úřady
  3. Zajišťování výběrových řízení dodavatelů
  4. Kontrola hospodárnosti, fakturace, plnění platebních podmínek
  5. Kontrola dodržování procesů a podmínek realizace stavebních zakázek dodavateli včetně kvality a jakosti
  6. Vedení příslušné agendy
  7. Reportování výsledků včetně finančního vyhodnocení vedení společnosti

Společnost
POWER BA s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Developer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel