Pro projekt Digitalizace formulářových dat hledáme pracovníky
na pozici Operátor digitalizační linky.

Pracovní náplň:
- práce se specializovaným digitalizačním SW na pracovní stanici
- kontrola správnosti strojově vytěžených dat
- manuální opravy chyb vytěžení

Co očekáváme:
- smysl pro detail, pozornost, spolehlivost
- základní znalost práce s PC

Co nabízíme:
- flexibilní volba velikosti pracovního úvazku a pracovní doby
- nadprůměrné pracovní výdělky formou výkonové mzdy
- příjemné pracovní prostředí v rámci Open Office
- přátelských mladý kolektiv

Typ úvazku:

DPP, DPČ
Pracovní doba: dle množství dat ke zpracování, nejčastěji 09:00 – 14:00

Společnost
Novit s.r.o.
Adresa
Na hřebenech II 1718/10, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Operátor, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Novit s.r.o., Marek Milfait