Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich služeb (zpracování kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality.

Společnost Bruno Paul je předním českým zpracovatelem tvrzeného kamene, přírodního kamene a keramiky. V naší zbrusu nové výrobní hale v Pardubicích tvoříme jedinečné výrobky nejen pro Českou republiku. Jsme menší firma s rodinnou atmosférou, zaměstnáváme okolo 50 zaměstnanců a stále rosteme. STAŇTE SE PRÁVĚ VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO RŮSTU. Nyní hledáme do svého týmu spolehlivého a zodpovědného kandidáta na tuto pozici:

Údržbář do výrobní firmy

HLEDÁME DO TÝMU NOVÉHO KOLEGU PARŤÁKA, KTERÝ JE SAMOSTATNÝ PŘI PRÁCI SE STROJI, ALE I V ELEKTRO OBLASTI.

Co vás čeká:

  • Základní údržba strojů, technologií a technického zařízení na opracování vzorků a velkoformátových desek z umělého nebo přírodního kamene či keramiky
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Plánování preventivních odstávek
  • Zajišťování mazacích plánů
  • Řešení poruch, poptávka náhradních dílů
  • Zajištění pravidelných i zákonných servisů
  • Komunikace s externími servisními firmami
  • Kompletní správa budovy – drobné opravy, odečty energií
  • Spoluúčast na plánování investic

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Min. výuční list (technické zaměření)
  • Velkou výhodou je praxe jako strojní údržbář / elektro údržbář
  • Zkušenost s obsluhou VZV
  • Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pevné zázemí v menší, avšak stabilní a dynamicky rostoucí pardubické společnosti
  • Práci na jednu směnu
  • Motivační ohodnocení (uvedená hrubá mzda neobsahuje příplatky)
  • Firemní benefity (příspěvek na stravné, benefitní body, příspěvek na dopravu až do výše Kč 12000,- Kč / rok, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, atd.)
  • Smlouvu na dobu neurčitou po zkušební době (3/3 měsíce)

Společnost
Bruno Paul, a.s.
Adresa
Fáblovka 586, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Elektrikář, Strojní inženýr, Strojní zámečník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bruno Paul, a.s., Šárka Oubrechtová
605 487 511
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.