Ze studentského spolku, založeného v roce 2008, jsme vyrostli v pořadatele nejvýznamnějších celospolečenských akcí v Česku. Pořádáme 4 hudební festivaly, desítky menších koncertů, vzděláváme děti a podporujeme mladé umělce. Naší misí je probouzet v lidech to nejlepší pomocí hudby. Zároveň věříme, že díky sebevědomé, angažované a kulturní společnosti vytvoříme lepší svět všude kolem nás.

Do našeho týmu nadšenců teď hledáme kolegu nebo kolegyni pro koordinaci marketingu všech našich projektů.

Náplň práce :

● příprava a organizace marketingových aktivit všech projektů organizace, včetně komerčních zakázek (koncerty, hudební festivaly, kulturní akce na míru)
● plánování a koordinace veškerých marketingových aktivit organizace
● kreativní idea making
● analýzy současného stavu a vytváření marketingových strategií jednotlivých projektů
● komunikace s interním týmem a externím PRistou
● řízení a motivace týmu externích dodavatelů (grafici, editoři, režiséři, apod.) a jejich propojení s interním marketingovým týmem
● zajištění marketingového plnění pro partnery
● kontrola partnerských plnění, hlídání marketingového rozpočtu jednotlivých projektů či zakázek
● zabezpečení brandingu organizace i partnerů na jednotlivých akcích organizace
● vytváření media plánů
● rezervace ploch OOH, tisková produkce
● implementace plánu rozvoje webových stránek jednotlivých projektů a odpovědnost za zajištění aktualizace obsahu na webech i na sociálních sítích podle podkladů od projektového manažera
● reporting marketingu a jeho zhodnocení za jednotlivé projekty

Požadujeme:

● praxi v marketingu či propagaci alespoň 2 roky
● samostatnost
● schopnost zvládnout tým kreativců
● proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

● stabilní finanční ohodnocení
● motivační bonusy
● dlouhodobou spolupráci a prostor pro osobní růst
● bohaté benefity člena týmu kulturní organizace

Společnost
Nerudný fest.cz
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace