Ahoj z katz83!

Jsme komunikační agentura, která se na českém trhu od svého založení vyprofilovala jako jedna z nejefektivněji pracujících společností v oblasti komerční komunikace s veřejností.

Momentálně k nám hledáme člověka, který ví, jak důležitá je vazba a komunikace s klientem. Naslouchá a umí projekt odřídit, skočit s klientem na kafe a vymyslet pro něj to nejlepší řešení.

Co bude tvá náplň práce:

  • Řízení projektu od A do Z.
  • Realizace a vyhodnocování jednotlivých projektů a kampaní v úzké spolupráci s dalšími členy týmu a našimi klienty
  • Příprava kvalitních zadání, rozdělování a hlídání plnění úkolů mezi jednotlivými členy týmů
  • Pravidelná komunikace s klientem a plnění jeho přání a potřeb v rámci společného projektu

Jak si tě představujeme:

  • Máš zkušenosti na obdobné pozici (ideálně v oblasti marketingu/PR/produkce)
  • Zvládneš dodržovat deadliny
  • Máš přehled o tom, jak fungují sociální sítě, a víš jaký je mezi nimi rozdíl

Co nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální firemní benefity
  • Příspěvky na profesní a osobnostní rozvoj
  • Práce se zajímavými lidmi na zajímavých projektech
  • Firemní akce (máme velkou terasu, rádi grilujeme a nedávno jsme prošli kávovou revolucí, takže nyní pijeme opravdu dobrou výběrovou kávu
  • Možnost spolupráce na IČO/HPP

Pokud Tě tato příležitost zaujala, neváhej se nám ozvat. Čím dříve to bude, tím lépe, nástup je možný ihned. Budeme se těšit!

Společnost
katz83 a.s.
Adresa
Sokolovská 979/209, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

katz83 a.s., Zuzana Roubová