Naše firma Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o.(CEGRA) si od roku 1995 vybudovala pozici zásadního dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. CEGRA je průkopníkem BIM projektování, jejím stěžejním produktem je sw Archicad.

www.cegra.cz

Asistent/ka obchodního oddělení

Hledáme do naší kanceláře v Ostravě - Porubě kandidáta/ku na pozici obchodní asistenta/ky na dlouhodobou spolupráci na max poloviční úvazek, časově podle vzájemné dohody.

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími a novými klienty.
  • Administrativa, práce na PC, vystavování zálohových faktur.
  • Dále organizace akcí firmy, např. pracovní setkání uživatelů, prezentace, školení apod.

Požadujeme:

  • Studenta/ku 2. až 3. ročníku VŠ,
  • Výborné komunikační schopnosti,
  • Znalost práce na PC (MS Office),
  • Samostatnost a flexibilitu.

Nabízíme:

  • Volnou pracovní dobu, tzn. můžete skloubit Vaše studium s prací
  • Výjezdní zasedání a Teambuildingy

V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem strukturovaný životopis s fotem a motivační dopis.

Společnost
Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistent/asistentka, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel